• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 120 m2 dr - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 120 m2 dr - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 120 m2 drvarnica

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 120 m2 drvarnica" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.580 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 121,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KOZALA Luksuzni, dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, samo 2 km od centra grada i u blizini velikog parka, s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 120,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, mirno okruženje s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno opremljene etaže. Na prvoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pehlin, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja stana - Odlična lokacija s pogledom na more! Lokacija: [Unesite lokaciju] Tip nekretnine: Dvoetažni stan, 125 m² Stan s tri spavaće sobe + dnevni boravak Kat: 1. kat + potkrovlje Sadržaj: 3 spavaće sobe Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom 2 parkirna mjesta Drvarnica Kompletna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 120 m2 drvarnica'
338.000 €
338.000 €
338.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 185,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan dvoetažni stan na prodaju Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m². Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja predivan, dvoetažni 4S+DB stan u novogradnji na Donjoj Drenovi stambene površine 186 m. Stan je moderno uređen, u potpunosti je opremljen,a sastoji se od open space dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje, četiri spavaće sobe, hodnika i dva balkona s djelomičnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 474.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran luksuzan stan do 186m2 s 2 parkirna mjesta - Rijeka, Drenova Prodaje se prostran i luksuzno namješten dvoetažni stan netto površine 186 m2, smješten na 2. katu i potkrovlju stambene zgrade. Stan se ističe modernim rasporedom i funkcionalnošću: ? Prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Drenova, dvoetažni 4S+DB stan Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m2. Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 500.000 €, 186,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa bella iz ponude izdvaja ekskluzivan dvoetažni stan na Drenovi na drugom katu i potkrovlju površine 186 m2. Stan se odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, četiri prostrane sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 479.000 € na 465.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 465.000 €, 186,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
07.02.2026 - 479.000 €
23.05.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 4S+DB, novija gradnja, prostrana terasa! Posredujemo u prodaji unikatne nekretnine u gradskim linijama u Rijeci. Dvoetažni stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 2. katu, te je sveukupne površine od čak 190 m2. Uredna zgrada, prostrana terasa, mirna lokacija,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 200,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova, luksuzan dvoetažni stan 200 m2, 4s+db, kvalitetna gradnja. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim i blagavaonice sa uzlazom na veliku lođu, 2 sobe (jedna sa balkonom) i kupaonice, dok se u potkrovnom dijelu nalaze 2 velike sobe i velika kupaonica. Sve moderno uređeno,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 420.000 €, 410,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PAŠAC, u ponudu smo dobili poslovno stambeni objekt površine 410 m2 koji se prostire na dvije etaže (P+1), za različite namjene. Trenutno se koristi kao skladišni prostor, a na svakoj etaži nalaze se po dvije kancelarije i dva WC-a. Okućnica površine 150 m2 s dovoljno parkirnih mjesta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more