• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 pa - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 pa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 pala cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.184 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 525.000 € na 480.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 480.000 €, 122,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 525.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 122 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini Trešnjevačkog placa i svih potrebnih sadržaja za ugodan obiteljski život. Stan se sastoji od dvije etaže: Prva etaža obuhvaća ulazni prostor, spavaću sobu,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 525.000 € na 480.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 550.000 €
27.03.2026 - 525.000 €
03.05.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani, svijetli dvoetažni stan površine 122 m² smješten na 3. katu stambene zgrade u popularnoj zagrebačkoj četvrti Trešnjevka ? Sjever. Stan je potpuno namješten i sastoji se od: - 4 spavaće sobe - 2 kupaonice - Dnevnog boravka s kuhinjom - Balkona - Garaže s pripadajućim....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 450.000 € na 400.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Vežica, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 450.000 €
11.03.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Sveti Kuzam, prodajemo kompletno uređenu i novo sagrađenu kuću površine 130 M2. Dvoetažni stan u kući se sastoji od prizemnog dijela u kojem je kuhinja, dnevni boravak, ostava i kupatilo, a na katu su tri spavaće sobe, radna sobica i kupatilo. ID CODE: 9896 K Jelena BOban Agent s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 pala cijena'
615.000 €
197.500 €
360.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 545.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 545.000 €, 140,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 595.000 €
27.04.2026 - 545.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Prečko, na prodaju atraktivan, dvoetažni stan ukupne neto površine 140 m2. Nalazi se na drugom katu zgrade novije gradnje (2008.). Prizemlje: -dnevni boravak u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonicom -terasa veličine 21 m2 -dvije spavaće sobe -kupaonica -zasebni WC u funkciji....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 346.000 € na 318.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 318.000 €, 112,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 414.400 €
01.02.2026 - 380.000 €
22.02.2026 - 346.000 €
27.03.2026 - 318.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 111,72 m2 na Malešnici za koji je u tijeku etažiranje i prenamjena u 2 zasebne stambene cjeline. Stan je moguće kupiti kao cjelinu ili kao 2 zasebne stambene jedinice. STAN U PRIZEMLJU vel. 50,65 m2 sastoji se od: kuhinje s dnevnim boravkom, roditeljske....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 399.000 € na 385.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 385.000 €, 120,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 399.000 €
13.03.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠKURINJE, RIJEKA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan ukupne kvadrature 120.2 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, četiri spavaće sobe, radne sobe, dvije kupaone (jedna s kadom, jedna s tuš kabinom). Iz blagavaone se izlazi na....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 500.000 € na 490.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 490.000 €, 133,42 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 500.000 €
18.04.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan stan na atraktivnoj lokaciji ? Kvaternikov trg U ponudi imamo dvoetažan stan površine 133 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, a zahvaljujući izvrsnoj mikrolokaciji nudi idealnu....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 721.000 € na 669.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 669.500 €, 103,00 m2 cca 6500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 721.000 €
30.03.2026 - 669.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Split - Lučac. Prekrasan dvoetažni stans otvorenim pogledomobračunate površine 102,70 m2 (u naravi više zbog kosina i otvorene terase), smješten na 3. i 4. katu stambene zgrade par minuta šetnje udaljen od rive. Na prvoj etaži površine 62 m2 nalazi se kuhinja iz koje se izlazi na....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 550.000 € na 540.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 540.000 €, 166,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.10.2025 - 550.000 €
15.03.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se peterosobni stan u Zagrebu, kvart Remete. Stan je dvoetažni, smješten u stambenoj zgradi te ima ukupnu površinu od 166,83 m2. Sastoji se od 4 prostrane spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, ulaznog prostora, dvije kupaonice, garderobe te tri balkona. Stan u vlasništvu....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 900.000 € na 720.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 720.000 €, 166,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 900.000 €
22.04.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA: TOP LOKACIJA u tramvaj zoni samo 650 metara od Trga Bana Jelačića Stan se nalazi na II katu stambene zgrade u Martićevoj ulici. U blizini nalaze se Hrvatska narodna banka, Hrvatska burza, bolnica, dvije....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 545.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 545.000 €, 182,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 684.840 €
11.04.2026 - 595.000 €
29.04.2026 - 545.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan dvoetažni stan, na drugom katu bez lifta u manjoj stambenoj zgradi sa samo 6 stanova (po 3 u svakom ulazu, 1 stan po katu) u Prečkom. Sastoji se od ulaznog hodnika, gostinjskog wc-a/vešeraja, degažmana s 2 spavaće sobe i kupaonicom, dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 479.000 € na 465.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 465.000 €, 186,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
07.02.2026 - 479.000 €
23.05.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 4S+DB, novija gradnja, prostrana terasa! Posredujemo u prodaji unikatne nekretnine u gradskim linijama u Rijeci. Dvoetažni stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 2. katu, te je sveukupne površine od čak 190 m2. Uredna zgrada, prostrana terasa, mirna lokacija,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 425.000 € na 409.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Savski Gaj, 409.000 €, 190,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 409.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Zagreb - Savski Gaj Odlična lokacija samo 5 minuta od tramvajske stanice i 3 minute od autobusne stanice. Svi najbitniji sadržaji u neposrednoj blizini (osnovna škola, dječji vrtić, razne trgovine, trgovački centri, dom zdravlja, apoteka itd.).....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 700.000 € na 599.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 599.000 €, 376,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 700.000 €
15.05.2026 - 599.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 376 m2 u visokom prizemlju kuće izgrađene 1937. godine. Ima ukupno 2 kata te se nalazi u ulici Pantovčak.Stan se sastoji od:Prizemlja, površine 221 m2: dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 5 spavaćih soba, 2 kupaonice, wc-a, hodnika, 1 natkrivene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com