• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lo - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lo - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lođa

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lođa" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.696 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • dvoetažni
    • nenamješten
    • drvarnica
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 310.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je lijepa i kvalitetno uređena nekretnina sveukupne površine od 120.23m2 koja u naravi funkcionira kao dvoetažni stan. Na donjoj etaži od 59.10m2 smještena je kuhinja s blagovaonicom, komforni dnevni boravak, lođa, spavaća soba, radna sobica, kupaonica, hodnik sa stepeništem....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 399.000 € na 385.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 385.000 €, 120,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 399.000 €
13.03.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠKURINJE, RIJEKA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan ukupne kvadrature 120.2 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, četiri spavaće sobe, radne sobe, dvije kupaone (jedna s kadom, jedna s tuš kabinom). Iz blagavaone se izlazi na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 121,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KOZALA Luksuzni, dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, samo 2 km od centra grada i u blizini velikog parka, s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lođa'
348.000 €
348.000 €
593.250 €
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,67 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan s dvije lođe | Martinovka | 128,50 m² NKP Na prodaju je atraktivan, potpuno adaptiran dvoetažni stan smješten na 7. i 8. katu uredne i održavane stambene zgrade s dva lifta i ravnim ulazom bez stepenica, u mirnoj ulici na Martinovki. Ova....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 120,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, mirno okruženje s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno opremljene etaže. Na prvoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Škurinjama u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje. Rasporedom je trosobni s dnevnim boravkom površine 110.30m2. Na donjoj etaži nalazi se veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom i lođom, toalet i spremište ispod stepenica, a na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Predivan dvoetažni stan na Trašnjevci nudi prostran i udoban životni prostor. Ukupne površine 117,67m2, ovaj stan je idealan za obitelji ili parove koji traže udoban dom s luksuznim dodirima. Prva etaža prostire se na dnevni boravak koji je povezan s kuhinjom i blagovaonicom, pružajući....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 640.000 € na 615.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 615.000 €, 134,00 m2 cca 4590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 640.000 €
01.05.2026 - 615.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivan dvoetažni 3S+DB stan smješten na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija u samom centru Trsata. Ova luksuzna nekretnina ukupne površine 134,10 m pruža savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete gradnje i potpune privatnosti. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 649.000 €, 106,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni trosoban stan ukupne površine 106,48 m2 smješten u mirnom i rezidencijalnom dijelu Gračana, u manjoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2018. godine s ukupno tri stana, što osigurava privatnost i ugodno stanovanje. Stan ima plinsko grijanje, PVC stolariju i kvalitetan parket, a....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 436.000 €, 104,96 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

DONJI ZAMET, u ponudi je lijepi dvoetažni stan na odličnoj mikrolokaciji, površine 104,96m2. Na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica te lođa s pogledom na more i zelenilo. Unutarnjim stepenicama dolazimo do druge....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 358.000 €, 147,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Velikoj Gorici površine 147m2. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak,kuhinja,blagovaonica,kupaona,soba,balkon i lođa. Na drugoj etaži nalaze se tri spavaće sobe i kupaona sa podnim grijanjem. U cijeni stana je spremište,garaža i ograđeni dio vrta. Stan....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 721.000 € na 669.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 669.500 €, 103,00 m2 cca 6500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 721.000 €
30.03.2026 - 669.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Split - Lučac. Prekrasan dvoetažni stans otvorenim pogledomobračunate površine 102,70 m2 (u naravi više zbog kosina i otvorene terase), smješten na 3. i 4. katu stambene zgrade par minuta šetnje udaljen od rive. Na prvoj etaži površine 62 m2 nalazi se kuhinja iz koje se izlazi na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 1.000.000 €, 152,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 3s dvoetažni stan s terasom, vrtom i dvostrukom garažom u prestižnom novom donjogradskom kompleksu Park kneževa. Neto površina stana s lođom (75% obračunski), terasom i vrtom (25% obračunski) je 133,67 m2. Površina garaže uz primjenu koeficijenta od 50% iznosi 18,10 m2. Ukupna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju nudimo dvoetažni stan u Splitu, potpuno renoviran 2010. godine, na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u Spinutu i nadomak je centru grada, park šumi Marjan te svim potrebnim sadržajima. Donja etaža sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ovog dvoetažnog stana koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Splitu, predio Spinut. Stan ima upisanu površinu od 132 m2. Budući da je lođa na donjoj etaži ostakljena i pripojena stanu (za što postoji pravomoćno rješenje o izvedenom stanju), ukupna bruto građevinska....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 312.000 €, 170,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Rastočine, kuća u nizu, 174 m2 Posredujemo u prodaji kuće u nizu, koja se sastoji od dva odvojena stana ukupne površine 170 m2. Stanovi su idealni za veću obitelj ili za investiciju, najam radnicima; kapacitet za do 9 radnika ukupno. Stanovi imaju glavni zajednički ulaz, ali....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina posreduje u prodaji uredne kuće u nizu površine cca. 170 m2 na Rastočinama. Kuća u nizu se sastoji od prizemlja i kata sa zajedničkim ulaznim prostorom. Na svakoj etaži se nalazi odvojen stan sa zasebnim ulazom. U prizemlju se smjestio prostrani stan površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.200.000 €, 197,00 m2 cca 6090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od diskretnijih i cjenjenijih mikrolokacija Srebrnjaka, u manjoj i arhitektonski nenametljivoj zgradi, smješten je ovaj dvoetažni stan koji svojom površinom, proporcijama i razinom komfora izlazi iz okvira standardne gradske ponude. Riječ je o nekretnini ukupne neto površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 200,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova, luksuzan dvoetažni stan 200 m2, 4s+db, kvalitetna gradnja. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim i blagavaonice sa uzlazom na veliku lođu, 2 sobe (jedna sa balkonom) i kupaonice, dok se u potkrovnom dijelu nalaze 2 velike sobe i velika kupaonica. Sve moderno uređeno,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 700.000 €, 215,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasan dvoetažni stan površine 208.24 m2, smješten u stambenoj kući na Donjoj Drenovi. Stan je smješten na drugome katu i u visokom potkrovlju; na prvoj etaži nalaze se pristupno stubište, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba, kupaonica i lođa,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 708.846 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni šesterobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 228.66 m2 (zatvorene površine 202.46 m2) koji se nalazi u suterenu/prizemlju stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u centru Strožanca. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar zgrade novije gradnje s ukupno samo dva kata. Ovaj dvoetažni stan ističe se pažljivo osmišljenim dizajnom u kojem je posvećena posebna pažnja svakom detalju. Stan se prodaje potpuno namješten,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.500.000 €, 304,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine d.o.o. nude vam za prodaju stan: LOKACIJA GORNJE PREKRIŽJE sjever, centralni dio Zagreba TOP LOKACIJA !!! Jedna od najljepših rezidencijalnih četvrti Zagreba u nastavku ulice Tuškanac, 50m od Cmroka. Ulica s najljepšim vilama u gradu. Udaljeno samo 5 min vožnje....