• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 li - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 li - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lift

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lift" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.333 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 289.000 €, 122,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE!Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se dvoetažni 5 sobni stan s terasom. Proteže se na prvom katu i potkrovlju manje zgrade. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan dvoetažni stan u srcu Maksimira ? svega nekoliko minuta od parka. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u mirnom dijelu Maksimira, prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan smješten na posljednjem katu kvalitetno građene zgrade Industrogradnje iz 1980. godine.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka barem 110 m2 lift'
337.500 €
337.500 €
337.500 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,87 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Špansko, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan na 5. od 6 katova zgrade s liftom građene 2006 godine:Etaža 1 :Dnevni boravakBalkonKuhinjaOdvojeni wcEtaža 2:3 sobeBalkon KupaonicaGrijanje : Plinsko etažno Vlasništvo uredno. KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 425.000 € na 445.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Gračani, 445.000 €, 137,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13650 Gračani Dvoetažni peterosoban stan površine 136,5m2 na 3. katu zgradu sagrađene 2007. godine. Zgrada nema lift. Stanu pripada i garaža s automatiziranim vratima u prizemlju zgrade površine 16,12m2. Na prvoj etaži stana nalaze se dnevni boravak s predivnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 680.000 €, 140,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja - Dvoetažni stan 140 m2 - Maksimir, Kraljevićeva Prošećite nekretninom na linku: https://my.matterport.com/show/?m=kFFrs5oHPsF Prodajemo prekrasan dvoetažni stan na odličnoj lokaciji u Kraljevićevoj ulici. Neposredna blizina parka Maksimir, tramvajske stanice, škola, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 660.000 €, 140,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? DVOETAŽNI STAN 140 m² S BALKONOM I GARAŽOM I PARKIRNIM MJESTOM ? MAKSIMIR, Lokacija: Kraljevićeva ulica, Maksimir Površina: 140 m² Kat: 3. i 4. (zgrada s liftom, izgrađena 2008. godine) Parkiranje: Garažno i vanjsko parkirno mjesto Opis nekretnine: Prodaje se prostran i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 449.500 €, 145,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 13674 Centar, Palmotićeva ulica Dvoetažni peterosoban stan ukupne NKP 144,75 m2 na 3.katu i u potkrovlju zgrade sagrađene 1918.g. Zgrada nema lift. Po Vlasničkom listu stan ima 110 m2, a za ostale kvadrate koji su izvedeni u potkrovlju ima Rješenje o izvedenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 465.000 €, 156,65 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan, luksuzni dvoetažni stan u Sigetu. Nalazi se na 2. katu četverokatnice sa liftom. Na donjoj etaži, gdje se nalazi ulaz u stan, je prostrani hodnik iz kojeg se pristupa svim prostorijama etaže; dnevnom boravku, kuhinji sa blagovaonicom, WC-u, i ostavi. Pristup loggi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 664.000 €, 158,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Stanovi na prestižnoj lokaciji blizu Pantovčaka Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zagrebu, u mirnom okruženju zelenila, prodaju se novi luksuzni stanovi koji nude savršen spoj elegancije i udobnosti. Dostupni stanovi: ? Dvoetažni stanovi površine 155,09 m2 i 156,41 m2 s privatnim....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 305.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 101,76 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 285.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša. Uz stan (98.64m2) u cijenu je uključeno i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2. Ukupna kvadratura sa koeficijentima iznosi 101.76m2. GLAVNE PREDNOSTI STANA: - Prostran i funkcionalan raspored ? dnevni boravak + 4 spavaće....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 900.000 € na 720.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 720.000 €, 166,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 900.000 €
22.04.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA: TOP LOKACIJA u tramvaj zoni samo 650 metara od Trga Bana Jelačića Stan se nalazi na II katu stambene zgrade u Martićevoj ulici. U blizini nalaze se Hrvatska narodna banka, Hrvatska burza, bolnica, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 632.062 €, 168,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

*** 095 3721 999 *** U prodaji luksuzni dvoetažni loft u centru Zagreba, ukupne povešine 168,55 m2. Stan se sastoji od dvije etaže; Prva etaža stana obuhvaća; dnevni boravak, kuhinja, blagovaona,toalet/kupaona, spavaća soba sa ugradbenim ormarom, stepenište za galeriju. Druga etaža....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA - Nevjerojatan dvoetažni stan s pogledom na more! Samo kod nas! Posredujemo u prodaji predivnog stana na Kozali u Rijeci. Dvoetažni stan se nalazi u zgradi novije gradnje s liftom i garažom! Preporuka za kupce koji traže prostoran stan na odličnoj lokaciji u miru i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.000 €, 99,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se zanimljiv 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša, u mirnoj ulici Branjevicki put odmah uz uz Zagrebačku cestu. Uz stan (98.64m2) su u cijenu uključeni i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com