• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka balkon 3.kat - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka balkon 3.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka balkon 3.kat

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka balkon 3.kat" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.668 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, 770.000 €, 150,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni dvoetažni stan u srcu Splita Otkrijte ovaj prekrasni dvoetažni stan smješten u živahnom centru grada Splita, koji nudi savršenu kombinaciju moderne udobnosti i vrhunske lokacije. Površine 150 m2, ovaj prostrani stan nalazi se na trećem katu zgrade bez lifta. Na donjem katu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 604.000 €, 212,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 14088 Podsljeme, Šestinski vrh Peterosoban dvoetažni stan stan obračunske NKP površine 212 m2 na 2. i 3. katu urbane vile sa dva stana građene 2022. godine. Stan oznake S2 na 2. i 3.katu, sastoji se od: ulaza, halla, degažmana, dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 830.000 €, 190,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LOKACIJA: Predivan peterosobni dvoetažni stan 190m 2 se nalazi na jednoj od najljepših lokacija grada Zagreba, neposrednoj blizini Tomislavovog Trga. Stan se nalazi na 2 i 3 katu zgrade koja je konstrukcijski obnovljena sa predivnom novom fasadom. Lokacijski izvrsno pozicioniran te....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka balkon 3.kat'
520.000 €
520.000 €
305.000 €
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 611.000 €, 212,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zagreb, Šestinski Vrh, moderan dvoetažni stan sa predivnim pogledom u stambenoj zgradi sa 2 stana.Stan obuhvaća 2. i 3. kat zgrade te mu pripada garaža za 2 auta od 34.40 m2Sastoji se od 2 etaže, na prvoj etaži se nalaze ulazni prostor, spavaća soba, degažman, kupaonica, wc, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2024.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji dvoetažnog stana na Trešnjevci, u neposrednoj blizini parka Trešnjevka i Nehajske ulice. Stan od 156 m2, nalazi se na trećem katu i potkrovlju stambene zgrade, novije gradnje u mirnoj ulici. Stan se sastoji od predsoblja, prostranog open space....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 410.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, 410.000 €, 90,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 370.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen, dvoetažni komforan, trosoban stan s otvorenim, panoramskim pogledom na more. Isti je položen na trećem katu višeetaže kuće koja se nalazi na parceli prvi red do mora i uređene plaže. Sastoji se od kuhinje, blagovaonica i dnevnog boravka (open space) s izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 480.000 €, 137,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.comID: 15719 Donji grad, blizina HNK- stan sa tri apartmanaPrekrasan moderan, dvoetažni četverosoban soban stan stvarne površine 137,20m2 na 3. i 4.katu zgrade sagrađene 1927 godine. Po vl.listu stan je 112,15m2. Zgrada nema dizalo. Zgrada je konstrukcijski obnovljena.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)