• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 90 m2 Najnovije - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 90 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 90 m2 Najnovije dvoetažni balkon

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 90 m2 najnovije dvoetažni balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trnje, 500.000 €, 90,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom i traženom dijelu grada Cvjetno naselje, Trnje. Stan je u zemljišnim knjigama upisan kao STAN 3, a sastoji se od: Prizemlje: ulaz, WC, prostrani dnevni boravak s kuhinjom (29,51 m) 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 90 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 86,60 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se obiteljski stan u srcu Maksimira 86,60m2 Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan u mirnoj ulici u neposrednoj blizini parka Maksimir i bolnice Rebro. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (ukupno 2 kata), orijentiran je južno što osigurava izvrsno prirodno osvjetljenje.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je odličan dvoetažni stan od 90m2 smješten na lijepoj i mirnoj lokaciji. Na donjoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, balkon te kupaonica dok su na gornjoj etaži smještene dvije spavaće sobe i još jedna kupaonica ? trenutno se koristi kao garderoba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 500.000 €, 90,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom i traženom dijelu grada ? Cvjetno naselje, Trnje. Stan je u zemljišnim knjigama upisan kao STAN 3, a sastoji se od: Prizemlje: ulaz, WC, prostrani dnevni boravak s kuhinjom (29,51 m²) 1. kat: dnevni....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 410.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, 410.000 €, 90,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 370.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen, dvoetažni komforan, trosoban stan s otvorenim, panoramskim pogledom na more. Isti je položen na trećem katu višeetaže kuće koja se nalazi na parceli prvi red do mora i uređene plaže. Sastoji se od kuhinje, blagovaonica i dnevnog boravka (open space) s izlazom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 355.000 €, 93,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 803 4788 (ANTONIJA) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com ***BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE*** Prodaje se dvoetažni stan, u srcu Trešnjevke, smješten na 2. katu i u potkrovlju višeetažne kuće, koji zahvaljujući rasporedu na dvije etaže nudi funkcionalnost, prostranost....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 90 m2 dvoetažni balkon (79)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!