• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 pala cije - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 251.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kajzerica, 251.000 €, 60,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 259.000 €
15.03.2026 - 251.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Kupnja bez provizije ! Prodajem stan na Kajzerici , ( prvi kat) orijentiran jugoistočno što omogučava puno prirodne svijetlosti .dvije sobe od toga jedna je boravak , druga soba je spavaća , kuhinja sa blagovaonom , ostava , hodnik , kupaona ,balkon -terasa.Super lokacija ; trgovina....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.900 € na 229.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 243.900 €
13.02.2026 - 234.900 €
05.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderno uređen stan površine 60.63 m2 smješten u prizemlju kuće s ukupno tri kata u naselju Kustošija. Sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om i dodatnog odvojenog WC-a. Stan je potpuno renoviran 2025. godine,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 249.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 249.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 60,79 m² u mirnom i obiteljskom dijelu Buzina. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade građene 2006. godine, koja ima ukupno 2 kata. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 185.000 € na 174.500 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 174.500 €, 59,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 185.000 €
04.04.2026 - 174.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, MLAKA - dvosoban stan u blizini centra Rijeka, Mlaka - dvosoban stan na traženoj lokaciji smješten je u urbanoj i izuzetno praktičnoj gradskoj zoni, poznatoj po odličnoj prometnoj povezanosti, blizini centra grada te dostupnosti svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.900 € na 229.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.07.2025 - 253.000 €
01.11.2025 - 243.900 €
02.03.2026 - 234.900 €
04.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Kustošija-Ilica, novouređeni moderan trosoban stan u visokom prizemlju održavane stambene zgrade, ukupne površine 60,68m2. Sastoji se od: predulaza koji se koristi kao loggia, ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom, dvije prostrane....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 216.500 € na 210.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 216.500 €
13.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je svijetao i ugodan stan površine 60 m2, smješten na trećem katu uredne četverokatnice u mirnom dijelu Rijeke ? naselje Škurinje. Stan je 1,5-sobni (1S+DB) i zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, što prostoru daje osjećaj....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je trosobni stan površine 60 m2, smješten na trećem katu zgrade izgrađene 2010. godine, u atraktivnom dijelu Novog Zagreba ? zapad, naselju Lanište. Stan se nalazi na zadnjem katu, što dodatno osigurava mir i privatnost. Prostranost i funkcionalnost prostora čine ga idealnim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 251.000 € na 245.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Vežica, 245.000 €, 60,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 251.000 €
04.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je uredan i funkcionalan stan smješten na 2. katu stambene zgrade na traženoj lokaciji Gornja Vežica, Rijeka. Stan površine 60,86 m² sastoji se od: * dnevnog boravka s blagovaonicom * kuhinje * dvije spavaće sobe (dječja i spavaća) * kupaonice * hodnika * loggie Raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 265.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno adaptiran 3-soban stan površine 60 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade u zagrebačkom naselju Savska Opatovina. Zgrada je izgrađena 1994. godine, ima ukupno 3 kata i 6 stambenih jedinica. Stan je 2017. kupljen u visokom rohbau stanju te....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 239.500 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krnjevo, 239.500 €, 60,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 245.000 €
05.05.2026 - 239.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, KRNJEVO N.N. 2S+DB.SAMO U CONSENSUSU! Prodajemo stan na vrlo traženoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. Stan je kompletno kvalitetno uređen .(podovi, zidovi, struja, voda, pvc stolarija). Vrlo lijepo uređen kvalitetnim namještajem.Parking. Blizina škole, vrtića, trgovine,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 60 m2 pala cijena (328)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena (67)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr