• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 400000 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 400000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 400000 eura do 90 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 400000 eura do 90 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.107 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u Rijeci na Srdocima, ukupne površine 92,06 četvornih metara, pruža savršen spoj prostranosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina nudi mogućnost podjele na dva odvojena stana, pružajući fleksibilnost i prilagodbu različitim potrebama. Na drugom katu smješten je glavni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ANGELUS Nekretnine nude vam na prodaju odličan dvoetažni stan na prestižnoj lokaciji LOKACIJA Stan se nalazi na Tuškancu, Kraljevec, u rezidencijalnom dijelu Zagreba s privatnim vilama i kućama, okružen zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost. Cmrok, park-šuma Kraljevec i Zelengaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 400000 eura do 90 m2'
362.970 €
270.000 €
363.000 €
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 419.000 € na 394.900 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 394.900 €, 67,85 m2 cca 5820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 419.000 €
18.04.2026 - 394.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 ILI 0917806685 *** Trešnjevka ? vrhunski dvoetažni stan s galerijom u modernom kompleksu Allegheny Plaza, na izuzetnoj lokaciji svega stotinjak metara od tramvajske stanice, što omogućuje brzu i jednostavnu povezanost sa svim dijelovima grada.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine