• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat balkon - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat balkon

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat balkon" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.207 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat balkon'
311.250 €
439.000 €
309.000 €
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 120,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

U naselju Trnovčica u Gornjoj Dubravi prodaje se dvoetažni peterosoban stan stambene površine 113 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju kuće u nizu izgrađene 1989. godine. Nekretnina se nalazi u objektu s ukupno dva stana, što osigurava mir i veću razinu privatnosti. Donja etaža....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 1.100.000 €, 262,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivan dvoetažni stan u srcu Zagreba, Gundulićeva ulica U samom središtu Zagreba, u jednoj od najprestižnijih ulica, smjestio se ovaj impresivan dvoetažni stan koji objedinjuje eleganciju, prostranost i vrhunsku lokaciju. Nalazi se na drugom katu kvalitetne zgrade te se prostire....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 474.000 €, 191,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj ekskluzivni dvoetažni stan predstavlja savršenu priliku za one koji traže prostrano i elegantno stambeno rješenje s modernim sadržajima. Smješten na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m², stan se ističe svojim funkcionalnim rasporedom i pažljivo osmišljenim detaljima....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 121,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo predivan dvoetažni stan sa velikom okućnicom i zasebnom garsonjerom (31m2). Stan je orijentiran sjevero-zapadno, te ima predivan otvoren pogled na Kvarner. Prvi kat se sastoji od predsoblja, ostave, hodnika, kupaone, kuhinje, spavaće sobe, dnevnog boravka, te balkona koji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 450.000 €, 244,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Kozali prodaje se prostran dvoetažni stan smješten u šarmantnoj staroj vili, s mogućnošću prenamjene u dva potpuno odvojena stana. Nekretnina se prostire kroz prvi i drugi kat te obuhvaća ukupnu površinu od impresivnih 244,24m², pružajući izniman....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Drenova, dvoetažni 4S+DB stan Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m2. Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 500.000 €, 186,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa bella iz ponude izdvaja ekskluzivan dvoetažni stan na Drenovi na drugom katu i potkrovlju površine 186 m2. Stan se odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, četiri prostrane sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 156,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Cernička ulica, dvoetažni stan 156,15m2 sa garažom i parkirnim mjestom Posredujemo u prodaji peterosobnog stana od 156,15m2 u zgradi sa tri stana, na drugom katu, dvoetažni Stan se sastoji od: predprostora, kupaonice, dvije sobe, zatvorenog balkona, kuhinje dnevnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u Rijeci na Srdocima, ukupne površine 92,06 četvornih metara, pruža savršen spoj prostranosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina nudi mogućnost podjele na dva odvojena stana, pružajući fleksibilnost i prilagodbu različitim potrebama. Na drugom katu smješten je glavni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.190.000 €, 210,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna novoadaptirana kuća ukupne korisne površine 180m2 + garaža + vrt u centru grada. Kuća se sastoji od prizemlja sa zasebnim ulazom, u kojem se nalaze dvije sobe, hodnik, wc, kotlovnica i garaža. Na prvom katu kuće nalazi se prostrani dnevni boravak, gostinjski toalet,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ANGELUS Nekretnine nude vam na prodaju odličan dvoetažni stan na prestižnoj lokaciji LOKACIJA Stan se nalazi na Tuškancu, Kraljevec, u rezidencijalnom dijelu Zagreba s privatnim vilama i kućama, okružen zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost. Cmrok, park-šuma Kraljevec i Zelengaj....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 500.000 € na 490.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 490.000 €, 133,42 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 500.000 €
18.04.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan stan na atraktivnoj lokaciji ? Kvaternikov trg U ponudi imamo dvoetažan stan površine 133 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, a zahvaljujući izvrsnoj mikrolokaciji nudi idealnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS Nekretnine vam predstavljaju: Prodaje se kuća u nizu površine 215 m², s garažom i četiri vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata te potkrovlja. Podrum: Sadrži otvoreni prostor s kupaonicom. Prizemlje: Uključuje dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 185,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan dvoetažni stan na prodaju Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m². Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 605.000 €, 137,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u Zagrebu iz ponude izdvaja, novogradnju, dvoetažni četverosoban stan s garažom u mirnom predjelu Mikulića. Stan ukupne površine 137,61 m² (177,64 m² bez koeficijenata) pruža se na 1. katu i 2. katu novoizgrađene dvojne kuće te se sastoji od: 1. kat: tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....