• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat 1.kat - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat 1.kat

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat 1.kat" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.646 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 605.000 €, 137,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u Zagrebu iz ponude izdvaja, novogradnju, dvoetažni četverosoban stan s garažom u mirnom predjelu Mikulića. Stan ukupne površine 137,61 m² (177,64 m² bez koeficijenata) pruža se na 1. katu i 2. katu novoizgrađene dvojne kuće te se sastoji od: 1. kat: tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS Nekretnine vam predstavljaju: Prodaje se kuća u nizu površine 215 m², s garažom i četiri vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata te potkrovlja. Podrum: Sadrži otvoreni prostor s kupaonicom. Prizemlje: Uključuje dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi sjeverno od Kvaternikova trga. U pitanju je dvoetažni stan površine 107 m2. Stan se sastoji od: prvi kat: trosoban stan sa kupaonom drugi kat: soba površine 30 m2 i wc Uz stan se nalazi i garaža 35 m2 (u prizemlju) koja se prodaje odvojeno i konoba 50 m2. Za dodatne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat 1.kat'
270.000 €
605.000 €
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 121,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo predivan dvoetažni stan sa velikom okućnicom i zasebnom garsonjerom (31m2). Stan je orijentiran sjevero-zapadno, te ima predivan otvoren pogled na Kvarner. Prvi kat se sastoji od predsoblja, ostave, hodnika, kupaone, kuhinje, spavaće sobe, dnevnog boravka, te balkona koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.190.000 €, 210,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna novoadaptirana kuća ukupne korisne površine 180m2 + garaža + vrt u centru grada. Kuća se sastoji od prizemlja sa zasebnim ulazom, u kojem se nalaze dvije sobe, hodnik, wc, kotlovnica i garaža. Na prvom katu kuće nalazi se prostrani dnevni boravak, gostinjski toalet,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....