• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 do 37000 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 do 37000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 do 370000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 do 370000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.261 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Brajda, 365.000 €, 152,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Trsat,.Dvoetažni stan-etaža od 121,30 m2 sa 5 spavaćih soba, 2 kupaonice, balkonom na jug i terasom. Prekrasan pogled na more i grad iz ove sunčane i lijepe nekretnine. Centralno grijanje, nova stolarija, ugradbeni ormari, novi krov. U dvorištu je gospodarska zgrada od 31,10 m2 uređeno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 163,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, TRSAT - stan 132 m2, 4S+DB s panoramskim pogledom na more + dodatni stan 31 m2! PRILIKA! Stan na prvom katu i potkrovlju sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 kupaonice s WC-ima, hodnika sa stubištem, pripadajuće terase i dva stubišta sa sjeveroistočne....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 395.000 € na 360.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 395.000 €
03.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, CENTAR Prodaje se dvoetažni stan od 145m2 u samom centru grada u kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Stubište zgrade je kompletno uređeno, zamijenjena je stolarija i dimnjaci, a zabatni zidovi su konstrukcijski ojačani. U planu je uređenje krovišta i fasade. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 do 370000 eura'
358.000 €
269.000 €
338.000 €
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR KANTRIDA | 140 m brutto | DVIJE ETAŽE po 54 i 45 m2 ODLIČNA LOKACIJA Na prodaju je poslovna zgrada/prostor na izuzetno traženoj lokaciji u riječkom naselju Kantrida. Ukupna površina iznosi oko 100 m netto , raspoređenih na dvije etaže, a nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 288.500 €, 151,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je prostran i funkcionalan dvoetažni stan smješten na 1. i 2. katu moderne zgrade, ukupne neto površine 151 m2. Na prvoj etaži (1. kat) nalazi se stambeni prostor neto korisne površine 70,33 m2, dok se na 2. etaži nalazi dodatnih 76,53 m2. Ovakav raspored omogućuje formiranje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pehlin, 370.000 €, 150,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj opis odnosi se na dvoetažni stan veličine 150 m², koji je potpuno preuređen i nalazi se na odličnoj lokaciji s pogledom na more. Stan ima četiri sobe (4S) i dnevni boravak (DB). Uz stan dolaze dva parkirna mjesta, što je dodatni plus. Lokacija je atraktivna jer je u blizini svih....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 369.200 €, 154,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, DRENOVA, u ponudu smo dobili kuću u nizu s garažom i okućnicom na odličnoj lokaciji. Stambena površina 154 m2 proteže se na pet polu - etaža. U prizemlju se nalazi garaža koja je povezana s unutrašnjosti kuće. Stepenice vode na prvu etažu gdje se smjestila kuhinja s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 368.000 €, 155,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo vrlo atraktivnu kuću u nizu na odličnoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja. Nekretnina se proteže na 5 poluetaža i svojim stilom priča posebnu priču. Sve etaže povezane su unutarnjim stubištem. Prizemlje se sastoji od vrta, garaže, ulaznog hodnika i kupaonice.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 360.500 €, 151,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji nekretnine koja će vas oduševiti svojom lokacijom i karakteristikama. Ovaj predivan stan nalazi se na Trsatu, svega nekoliko koraka od Parka Heroja. STAN: * Smješten u kući iz 1938. godine, s još jednim stanom u prizemlju * Gospodski stan s visokim stropovima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 337.500 €, 135,18 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Stan se nalazi na 6 katu zgrade i vodi se kao stan na tavanu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor s protuprovalnim vratima, hodnik, kupaonica s kadom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 143,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Gornja Dubrava, prodaje se lijepi dvoetažni stan s četiri sobe, velikom krovnom terasom vrtom, garažom i vanjskim parkirnim mjestom u novogradnji s tri stana na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život.Stan se sastoji od dvije etaže. U prizemlju je dnevni voravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 325.000 €, 136,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S1 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 163,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prodaju - Mangartska Prodaje se dvoetažni stan u kući koji se nalazi na 1. katu i potkrovlju. Potkrovlje treba urediti. Stan na 1. katu od 91 m2 je uređen i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dva balkona, kupaonice sa wc-om i još jednim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 269.000 €, 154,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srebrnjak, Peterosoban stan koji se proteže na dvije etaže u kući za renovaciju ukupne površine 154m2. Sastoji se od: - etaža ( suteren ): ulaznog hodnika s garderobnim prostorom, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe,kupaonice s toaletom i tušem. - etaža ( visoko prizemlje ): ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 230.000 €, 142,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 142 m² u Dubravi - izvrsna prilika za uređenje po vlastitom ukusu! Na prodaju je prostran dvoetažni stan površine 142 m² smješten u mirnoj ulici u srcu Gornje Dubrave. Stan se sastoji od četiri spavaće sobe te dvije kupaonice s WC-om, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 398.000 €, 145,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SRDOČI, u ponudu smo dobili dvoetažni stan površine 145,20 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, četiri spavaće sobe, dnevnog boravka te blagovaone i kuhinje. Iz dnevnog boravka dolazi se na veliki balkon, s kojeg se pruža lijepi pogled na zelenilo. Montirana je nova unutarnja....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 230.000 € na 197.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 197.500 €, 142,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 230.000 €
15.05.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, DUBRAVA, 142 M2, 6 SOBA, DVOETAŽNI, TAVAN, GARAŽA, SPREMIŠTE Sastoji se od dvije etaže smještene na 1.katu i potkrovlju etažirane obiteljske kuće. 1.ETAŽA površine 96,33 m2 - 4 sobe (17,22 m2, 16,40 m2, 13,36 m2, 9,28 m2), kuhinja, izba, kupaonica, zasebni WC, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 399.000 €, 145,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 145 m2 smješten na području Srdoča. Stan se sastoji od prve i druge etaže tj. kata. Na prvoj, donjoj etaži smješteni su hodnik, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonica, dok su na gornjoj još....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 399.000 €, 145,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, SRDOČI - dvoetažni 4S+DB, ukupne površine 145m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice i terase na prvoj etaži te dvije spavaće sobe i spremišta na drugoj. Smješten je na drugom katu uredne i održavane zgrade građene....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 399.000 €, 144,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na mirnoj lokaciji u Srdočima, površine 145 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, četiri spavaće sobe, dnevnog boravka s izlazom na prostrani balkon, te kuhinje i blagovaonice. S balkona se pruža pogled na zelenilo. Stan je odmah useljiv, ugrađena....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 400.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 400.000 €, 163,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 365.000 €
23.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 178.000 € na 182.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 182.000 €, 150,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 178.000 €
13.03.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na traženoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća, na ponudi je dvoetažni stan sa pripadajućom konobom od 30m2. Stan obuhvaća 1. kat (80m2) i visoko potkrovlje (40m2). Na 1. katu se nalazi kuhinja, dnevni boravak, soba, hodnik i kupaona, a u potkrovlju su još 2 sobe. Iz kuhinje se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr