• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 150 m2" pronađeno 67 nekretnina - prosječna cijena 3.286 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 2.kat
    • renoviran
    • bazen
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 660.000 € na 680.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 680.000 €, 140,00 m2 cca 4860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 660.000 €
15.03.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja - Dvoetažni stan 140 m2 - Maksimir, Kraljevićeva Prošećite nekretninom na linku: https://my.matterport.com/show/?m=kFFrs5oHPsF Prodajemo prekrasan dvoetažni stan na odličnoj lokaciji u Kraljevićevoj ulici. Neposredna blizina parka Maksimir, tramvajske stanice, škola, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 660.000 €, 140,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? DVOETAŽNI STAN 140 m² S BALKONOM I GARAŽOM I PARKIRNIM MJESTOM ? MAKSIMIR, Lokacija: Kraljevićeva ulica, Maksimir Površina: 140 m² Kat: 3. i 4. (zgrada s liftom, izgrađena 2008. godine) Parkiranje: Garažno i vanjsko parkirno mjesto Opis nekretnine: Prodaje se prostran i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 543.014 €, 140,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo jedinstvenu priliku ? dvoetažni stan S2 od 140 m² u modernoj novogradnji u Gračanima, idealan spoj luksuza, prirode i praktičnosti. Ovo nije samo nekretnina, već dom koji pruža osjećaj prestiža, sigurnosti i potpune udobnosti. Stan je osmišljen tako da zadovolji potrebe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja dvoetažnog stana - Pantovčak, Zelengaj Prodaje se prostrani dvoetažni stan smješten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici Zelengaj na Pantovčaku, jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u Zagrebu. Stan se prostire na dvije etaže. U vlasničkom listu upisana je površina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR KANTRIDA | 140 m brutto | DVIJE ETAŽE po 54 i 45 m2 ODLIČNA LOKACIJA Na prodaju je poslovna zgrada/prostor na izuzetno traženoj lokaciji u riječkom naselju Kantrida. Ukupna površina iznosi oko 100 m netto , raspoređenih na dvije etaže, a nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 470.000 €, 139,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? KUĆA U NIZU S VRTOM I GARAŽOM, ODLIČNA LOKACIJA Prodaje se moderno uređena kuća u nizu ukupne bruto površine 139,84 m² stambenog prostora, raspoređena na prizemlje i kat, uz dodatno rou-bau potkrovlje od 40 m² s velikim potencijalom za uređenje. RASPORED PROSTORIJA: Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 680.000 €, 162,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji na Trešnjevci prodaje se prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 162 m², smješten u manjoj, kvalitetno građenoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi na drugom i trećem katu, što osigurava mir, privatnost i puno dnevnog svjetla. Zgrada je građena visoko kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 137,57 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao dvoetažni četverosobni stan nedaleko od Trešnjevačkog placa, u neposrednoj blizini javnog prijevoza. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s tri stana, koja u nizu sa šest takvih istovjetnih zgrada čini jednu zajedničku vizualnu cjelinu. Stanovi su etažirani, vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 490.000 €, 137,20 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Zagreba nalazi se dvoetažni stan ukupne površine 137,2 m2, trenutno organiziran kao tri odvojena, potpuno opremljena apartmana koji se koriste za dnevni najam. Nekretnina nudi praktičan raspored, stabilan prihod i fleksibilnost u korištenju, što je čini pogodnom kako....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 893.500 €, 137,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prestižnoj lokaciji u zagrebačkim Gračanima, u podnožju Medvednice, prodaje se prostran i luksuzno projektiran dvoetažni 3-sobni stan u urbanoj vili. Stan je ukupne neto površine 137,46 m, korisne površine 259, 84 m2. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Z4 sa ukupno 2 stana, što....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 480.000 €, 137,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.comID: 15719 Donji grad, blizina HNK- stan sa tri apartmanaPrekrasan moderan, dvoetažni četverosoban soban stan stvarne površine 137,20m2 na 3. i 4.katu zgrade sagrađene 1927 godine. Po vl.listu stan je 112,15m2. Zgrada nema dizalo. Zgrada je konstrukcijski obnovljena.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 400.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 400.000 €, 163,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 365.000 €
23.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, TRSAT - stan 132 m2, 4S+DB s panoramskim pogledom na more + dodatni stan 31 m2! PRILIKA! Stan na prvom katu i potkrovlju sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 kupaonice s WC-ima, hodnika sa stubištem, pripadajuće terase i dva stubišta sa sjeveroistočne....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 425.000 € na 445.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Gračani, 445.000 €, 137,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13650 Gračani Dvoetažni peterosoban stan površine 136,5m2 na 3. katu zgradu sagrađene 2007. godine. Zgrada nema lift. Stanu pripada i garaža s automatiziranim vratima u prizemlju zgrade površine 16,12m2. Na prvoj etaži stana nalaze se dnevni boravak s predivnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 163,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prodaju - Mangartska Prodaje se dvoetažni stan u kući koji se nalazi na 1. katu i potkrovlju. Potkrovlje treba urediti. Stan na 1. katu od 91 m2 je uređen i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dva balkona, kupaonice sa wc-om i još jednim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 499.000 €, 137,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo predivan dvoetažni stan u centru Zagreba, trenutačno pretvoren u tri zasebna apartmana koji se koriste kao apartmani za dnevni najam. Riječ je o uhodanom poslu (od 2018.), apartmani su iznimno dobro popunjeni zbog kvalitete, lokacije i ambijenta. Na 3. katu nalaze se dva....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 510.000 €, 137,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZAGREB, CENTAR - dvoetažni stan s tri apartmana i odličnim prihodima! Na prodaju je predivan dvoetažni stan smješten u samom centru Zagreba, udaljen svega deset minuta hoda od Trga bana Jelačića. Stan je trenutno organiziran kao tri potpuno odvojena i moderno uređena apartmana koja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 605.000 €, 137,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u Zagrebu iz ponude izdvaja, novogradnju, dvoetažni četverosoban stan s garažom u mirnom predjelu Mikulića. Stan ukupne površine 137,61 m² (177,64 m² bez koeficijenata) pruža se na 1. katu i 2. katu novoizgrađene dvojne kuće te se sastoji od: 1. kat: tri spavaće....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 163,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju nudimo dvoetažni stan u Splitu, potpuno renoviran 2010. godine, na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u Spinutu i nadomak je centru grada, park šumi Marjan te svim potrebnim sadržajima. Donja etaža sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 325.000 €, 136,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S1 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ovog dvoetažnog stana koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Splitu, predio Spinut. Stan ima upisanu površinu od 132 m2. Budući da je lođa na donjoj etaži ostakljena i pripojena stanu (za što postoji pravomoćno rješenje o izvedenom stanju), ukupna bruto građevinska....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 450.000 €, 136,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stambena zgrada u trenutnoj roh bau fazi s dva stana ukupne stambene površine 136m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 136,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.crozilla.com

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji stambene zgrade s dva stana ukupne stambene površine 136 m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir ? Lašćina. Ovaj urbani projekt nudi kvalitetu i prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 337.500 €, 135,18 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Stan se nalazi na 6 katu zgrade i vodi se kao stan na tavanu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor s protuprovalnim vratima, hodnik, kupaonica s kadom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 69)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!