• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 porasla - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 porasla - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 porasla cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 porasla cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.323 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 450.000 € na 470.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 450.000 €
22.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 270.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stana na Drenovi. Smješteni u novijoj zgradi koja je izgrađena prije otprilike 20 godina. Oko zgrade postoji dovoljno prostora za parkiranje vozila, što je značajna pogodnost. Na donjoj etaži stana nalazi se dnevni prostor. To uključuje kuhinju s blagovaonicom, kupaonicom.....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 330.000 € na 390.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 390.000 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2025 - 310.000 €
01.08.2025 - 330.000 €
10.04.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se trosoban dvoetažni stan na 2. od 2 kata zgrade bez lifta izgrađene 1997.god.Sastoji se od:hodnikadnevnog boravka sa blagovaonomkuhinje2 spavaće sobegalerijekupaone sa wc-omwc-abalkonaostaveGrijanje: centralno etažno plinsko. Mogućnost kupnje garaže i konobe sa wc-om od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 porasla cijena'
348.000 €
470.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 269.000 €
19.02.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 275.000 €
18.04.2026 - 280.000 €
24.04.2026 - 285.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

**MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU** Prodajem kvalitetan i prostran trosobni stan (3 spavaće sobe + DB). Stan se nalazi u visokom potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje s ukupno 6 stanova. Korisna površina stana iznosi 103 m² ( neto u koeficjentima 70,2 m² ). Stan se sastoji od....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 305.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 101,76 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 285.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša. Uz stan (98.64m2) u cijenu je uključeno i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2. Ukupna kvadratura sa koeficijentima iznosi 101.76m2. GLAVNE PREDNOSTI STANA: - Prostran i funkcionalan raspored ? dnevni boravak + 4 spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!