• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cij - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena vrt

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena vrt" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 600.000 € na 570.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 570.000 €, 115,00 m2 cca 4960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 600.000 €
29.04.2026 - 570.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Jelenovac Luksuzan trosoban stan s vrtom, terasom i garažomOpis stanaNa jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Jelenovca, smješten je ovaj vrhunski uređen i prostran trosoban stan ukupne površine 115 m². Stan se nalazi u manjoj,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 439.595 € na 415.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Sućidar, 415.000 €, 103,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 439.595 €
11.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE PROSTRAN I UREDAN STAN S TERASOM I VRTOM VISOKA Na prodaju je prostran, iznimno uredan i pažljivo održavan stan smješten u atraktivnom splitskom naselju Visoka, ukupne stambene površine 103 m. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, no do ulaza se dolazi stepeništem,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 360.000 € na 335.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 102,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.12.2025 - 360.000 €
06.05.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2025.,

www.indomio.hr

NOVOADAPTIRAN STAN U KUĆI na prodaju!! ZAGREB MIKULIĆI | Stan s vrtom, terasom i zasebnim ulazom U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Zagreba, u naselju Mikulići, prodaje se četverosoban stan smješten u kući koja ima sveukupno dva stana. Stan se nalazi na prvom katu te ima vlastiti....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 415.000 € na 395.000 € - 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Visoka, 395.000 €, 103,27 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 439.595 €
07.03.2026 - 415.000 €
23.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE PROSTRAN I UREDAN STAN S TERASOM I VRTOM ? VISOKA Na prodaju je prostran, iznimno uredan i pažljivo održavan stan smješten u atraktivnom splitskom naselju Visoka, ukupne stambene površine 103 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, no do ulaza se dolazi stepeništem,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 € na 220.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 220.000 €, 111,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 240.000 €
29.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trsat - na odličnoj lokaciji prodajemo nekretninu kakvu imamo rijetko u ponudi. Etaža se nalazi u kući sa 3 stana, a sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kupaone, ostave. Stan ima 75m2. U prizemlju kuće je pomoćni objekt od 22m2 koji je moguće urediti kao studio....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 397.500 € na 389.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 389.000 €, 108,25 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 397.500 €
11.05.2026 - 389.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se četverosobni stan na četiri etaže zgrade bez lifta, izgrađene 2018.g. Sastoji se od suterena, prizemlja, 1. kata i uvučenog kata. Suteren....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 295.000 € na 268.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 268.000 €, 113,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
22.03.2026 - 268.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na Belvederu površine 114m², s izuzetno funkcionalnim rasporedom i puno prirodne svjetlosti. Nalazi se na trećem katu manje zgrade, a dva ulaza u stan omogućuju fleksibilnost u korištenju prostora. Stan se sastoji od prostranog hodnika, velikog dnevnog boravka idealnog....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 586.000 € na 470.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 470.000 €, 106,60 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.12.2025 - 587.000 €
21.02.2026 - 586.000 €
22.04.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna urbana vila u Črnomercu ? moderna elegancija Zagreba NA PRODAJU | NOVOGRADNJA | STAN 2 PLANIRAN ROK USELJENJA: Kraj 2026. god. Otkrijte savršenu ravnotežu urbanog načina života i luksuzne privatnosti u ovoj ekskluzivnoj urbanoj vili smještenoj u jednom od najpoželjnijih dijelova....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 280.000 € na 265.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Sušak, 265.000 €, 114,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 285.000 €
16.02.2026 - 280.000 €
08.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na Belvederu, u neposrednoj blizini centra grada, imamo privilegiju posredovati u prodaji impozantnog, gospodskog stana od 114 m2 stambenog prostora. Stan je smješten jugoistočno što pruža danju svjetlost u različitom dobu dana. Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, dvije kupaonice....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 470.639 € na 456.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 456.000 €, 114,79 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 459.160 €
13.01.2026 - 470.639 €
15.05.2026 - 456.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova peterosobna stambena jedinica nalazi se u prizemlju suvremene novogradnje u zagrebačkom naselju Stenjevec ? urbanom, prometno izvrsno povezanom i sve traženijem dijelu zapadnog Zagreba. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, četiri spavaće sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena vrt (40)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena vrt (7)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 vrt (16)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni