• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 do 26000 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 do 26000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 do 260000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 do 260000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.450 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 215.000 €, 104,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SUŠAK, u ponudi je dvoetažni četverosobni stan površine 104,09 m2. Odvojeni ulaz vodi u hodnik na donjoj etaži gdje je velika spavaća soba, kuhinja, kupaona, dnevni boravak s blagovaonom te balkon. Unutarnje stepenice vode na visoko potkrovlje gdje se nalaze dvije prostrane sobe i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 215.000 €, 104,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, CENTAR - Dvoetažni stan 104 m2, s dvorištem i parkingom PRILIKA NA PAR MINUTA OD CENTRA! Na prodaju je dvoetažni stan površine 104 m2, smješten na odličnoj lokaciji u Rijeci. Stan se nalazi na prvom katu i u potkrovlju kuće s novom fasadom i krovom. Vlastitim vanjskim stubištem....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 260.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Gornjoj Drenovi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom, dvije spavaće sobe, dvije kupaone, spremišta, balkona i hodnika. Nalazi se u manjoj zgradi novije gradnje. Postavljena je PVC stolarija, grijanje je na klimu i peć....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 do 260000 eura'
270.000 €
270.000 €
270.000 €
  Stan, RIJEKA, Drenova, 260.000 €, 120,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DRENOVA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan u kući novije gradnje, smještene na mirnoj lokaciji, 10 minuta autom udaljen od centra grada ukupne površine 120m2. Prva etaža sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, kupaonice, izbe i hodnika dok se u potkrovlju nalaze dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 105,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan u kući smješten u mirnom dijelu Svete Klare, ukupne bruto površine 105 m2 (neto 92 m2). Stan se nalazi na prvom katu te ima zaseban ulaz, što pruža dodatnu privatnost i osjećaj samostalnog stanovanja. Raspored je funkcionalan i prilagođen obiteljskom životu.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** U samom srcu Zagreba, na jedinstvenoj lokaciji Britanskog trga, prodaje se stan koji predstavlja rijetku priliku za sve one koji žele živjeti u centru grada, s neposrednim pristupom svim sadržajima potrebnima za udoban život obitelji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 279.000 €, 114,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja gospodski, dvoetažni 3S+DB stan ukupne površine 114 m², smješten u uvijek traženom kvartu na Bulevardu. Donji dio stana, površine 80 m², čine otvoreni prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te dvije spavaće sobe i kupaonica. Na gornjoj, potkrovnoj etaži,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 279.000 €, 114,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja gospodski, dvoetažni 3S+DB stan ukupne površine 114 m, smješten u uvijek traženom kvartu na Bulevardu. Donji dio stana, površine 80 m, čine otvoreni prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te dvije spavaće sobe i kupaonica. Na gornjoj, potkrovnoj etaži, nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 280.000 €, 115,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je odličan dvoetažni stan od 115m2 smješten na lijepoj i mirnoj lokaciji. Na donjoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, balkon te kupaonica dok su na gornjoj etaži smještene dvije spavaće sobe i još jedna kupaonica. Ovaj stan također ima dostupno parkirno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, ŠKURINJE - dvoetažni 3S+DB u novijoj gradnji s terasom U DUX ponudu dobili smo dvoetažni stan smješten na prvom katu manje zgrade novije gradnje, koja broji svega šest stambenih jedinica, što omogućava miran i privatni ambijent. Stan je jugozapadne orijentacije, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Škurinje dvoetažan stan u novijoj zgradi Stan je površine 110 kvadratnih metara te se sastoji od prostrane dnevne sobe s blagovaonicom, moderno uređene kuhinje, tri spavaće sobe, kupaonice, sanitarnog čvora te dva balkona s prekrasnim pogledom na okolicu. Stan je vrlo funkcionalan....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 270.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stana na Drenovi. Smješteni u novijoj zgradi koja je izgrađena prije otprilike 20 godina. Oko zgrade postoji dovoljno prostora za parkiranje vozila, što je značajna pogodnost. Na donjoj etaži stana nalazi se dnevni prostor. To uključuje kuhinju s blagovaonicom, kupaonicom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Drenova - prodaja dvoetažnog stana, 110 m2, prilika! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana na prvom katu novije gradnje. Stan se nalazi u odličnoj zgradi s dosta parkirnih mjesta. Stanje dvoetažni gdje se na donjoj etaži nalazi dnevni boravak s izlazom na balkon, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com