• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće" pronađeno 461 nekretnina - prosječna cijena 3.349 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • useljiva
    • vrt
    • kvalitetan
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+14%

Promjena cijene sa 175.000 € na 199.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 199.000 €, 64,87 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 185.000 €
16.06.2025 - 179.000 €
26.09.2025 - 175.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 2. katu zgarde od 3 kata bez lifta, izgrađene 2000.g.1. etaža sastoji se od: ulaznog prostoradnevnog boravkakuhinje sa blagovaonomkupaonice2. etaža se sastoji od:tri sobekupaoniceStanu pripada ispremište u podrumu od 4m2.Grijanje: toplanaEnergetski razred:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,23 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u zagrebačkom kvartu Horvati (Srednjaci), u blizini dvije tramvajske zone (Horvaćanska i Ljubljanica) te gradskog busa broj 109. Stan površine 64.23 m2 sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, kratkog hodnika koji vodi do kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 207.000 €, 64,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Zagrebu-Dubrava površine 64.45m2. Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Pripada mu i vanjsko parkirno mjesto. Stan je dvoetažni - na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, a na drugoj ostatak stana. Sastoji se od dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 62,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani trosobni stan u prizemlju s balkonom, Maksimir, Zagreb U mirnom i zelenom okruženju zagrebačkog naselja Maksimir, smjestila se ova stambena zgrada s dvije odvojene stambene jedinice. Lokacija nudi savršen spoj urbane udobnosti i blizine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 61,06 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Jedinstveni dvoetažni stan s terasom, Maksimir, Zagreb U mirnom i zelenom okruženju zagrebačkog naselja Maksimir, smjestila se ova stambena zgrada s dvije odvojene stambene jedinice. Lokacija nudi savršen spoj urbane udobnosti i blizine prirode,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja dvoetažni 1S+DB stan površine 60 m2 smješten na području Belvedera. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Na gornjoj etaži nalazi se jedna spavaća soba i kupaonica. Stan ima dva zasebna ulaza, jedan na gornjoj te drugi na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je starina za potpunu adaptaciju, smještena u mirnom naselju Škurinje u Rijeci. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže kuću koju će moći oblikovati prema vlastitim željama i potrebama. Ukupna površina kuće iznosi 60 m², a pripada joj i okućnica od 93....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 300.000 €, 58,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

U podsljemenskoj zoni, točnije u Mlinovima na super lokaciji prodaje se dvoetažni stan u kući ukupne površine 191.09m2. Uvučen je od glavne ceste tako da nije bučna lokacija. S obzirom na raspored stan se može lako prenamijeniti u dva zasebna stana. Stan ima vlastiti ulaz, pripada....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 206.000 €, 57,72 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan u širem centru grada Rijeke. Stan je projektiran s naglaskom na vrhunsku iskoristivost prostora i kvalitetu ugradbenog namještaja. Prostire se na donju etažu te na uređenu galeriju. Donja etaža: spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni 1S+DB stan od 57 m² ? mirna lokacija na Kozali Prodaje se dvoetažni stan površine 57 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kozale. Stan se sastoji od prizemlja i kata: Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, kupaonica te ostava Kat: prostrana spavaća....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, KOZALA - Dvoetažni stan s terasom na lijepoj lokaciji! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana, odnosno dvojne kuće na Kozali! Vrlo atraktivna nekretnina na traženoj lokaciji. Cijela kuća je podjeljena u dva dvojna objekta, odnosno dva dvoetažna stana svaki sa svojim ulazom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KOZALA, u ponudu smo dobili renovirani dvoetažni stan u autohtonoj primorskoj kući. Stan se nalazi u kući sa samo dva stana koji su podjeljeni po vertikali tako da je u naravi kuća u nizu. Sastoji se od prizemlja gdje nalazimo kuhinju s blagavaonicom, dnavni boravak, ostavu i kupaonicu.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u autohtonoj primorskoj kući, ispunjen toplinom i šarmom mediteranskog načina života. Smješten na odličnoj lokaciji, stan površine 57m² se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ugodan dnevni boravak povezan s kuhinjom te kupaonica, dok je na katu prostrana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 55,46 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je namješten dvoetažni trosobni stan na 4. katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine na praktičnoj i traženoj lokaciji na Trešnjevci, idealan za obiteljski život ili investiciju. Prostorije su raspoređene na dvije etaže: - na donjoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupaonica....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 244.844 €, 52,35 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, NOVOGRADNJA, dvosoban stan u prizemlju koji se proteže na dvije etaže površine 52,35m2. Sastoji se od: - etaža: ulaznog hodnika i open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju - etaža: spavaće sobe i kupaonice s tušem i toaletom u suterenu Očekivani....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 104.000 € na 125.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 105.000 €
30.11.2025 - 104.000 €
02.03.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan/prostor ukupne površine 51,57 m2, smješten u manjoj kući na mirnoj lokaciji na Srdočima. Nekretnina se sastoji od uređenog prizemlja površine 21,79 m2 te prostranog suterena površine 29,78 m2, s vlastitim ulazima. PRIZEMLJE ? 21,79 m2 (uređen stan ? odmah....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-439 (od ukupno 440)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine