- donji dragonožec što skuplje

  • Za upit "donji dragonožec što skuplje" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 364 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2
    • do 1130 m2
    • 1130 m2 (prosječna površina)
    • barem 1130 m2
    • 1360 m2
  •  Po cijeni
    • do 5100 eura
    • do 6400 eura (prosječna cijena)
    • do 7700 eura
    • do 64 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 84.975 €, 1133,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Dragonošcu, svega nekoliko minuta vožnje od Zagreba. Zemljište ima ukupnu površinu od 1.133 m² i nalazi se u mirnom i lijepom okruženju. Okruženo je drugim poljoprivrednim parcelama, obiteljskim kućama te nogometnim igralištem, što ga čini idealnim....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 460.000 € na 480.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI DRAGONOŽEC, 480.000 €, 300,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 460.000 €
17.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, NOVI ZAGREB - GRADSKA ČETVRT BREZOVICA, DONJI DRAGONOŽEC, Trpučanska cesta Prodaje se samostojeća kuća izgrađena na zemljištu površine 2500m². Kuća se sastoji od 2 prostrana stana i potkrovlja u kojem je moguće napraviti dodatnu stambenu jedinicu. Uz kuću smještena....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 460.000 € na 480.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI DRAGONOŽEC, 480.000 €, 300,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2025 - 445.000 €
01.09.2025 - 460.000 €
17.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dragonožec, Trpučanska, Samostojeća, 300m2 PRODAJA, KUĆA, NOVI ZAGREB - GRADSKA ČETVRT BREZOVICA, DONJI DRAGONOŽEC, Trpučanska cesta Prodaje se samostojeća kuća izgrađena na zemljištu površine 2368 m2. Kuća se sastoji od 2 prostrana stana i potkrovlja u kojem je moguće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'donji dragonožec što skuplje'
230.000 €
150.000 €
80.000 €
  Kuća, DONJI DRAGONOŽEC, 350.000 €, 86,35 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novoizgrađena prizemnica od 86,35 m2 + natkrivena terasa od 21,45 m2 u Donjem Dragonošcu, u blizini škole i vrtića, izfrađena na zemljištu površine 1.000 m2. Sastoji se od ulaznog trijema, hodnika, WC-a, tehničke prostorije, kupaonice s WC-om, tri spavaće sobe i dnevnog....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 250.000 €, 4242,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište 4.242m2 za izgradnju stanova . Blizina Arene centra i grada Zagreba , Predivna mirna oaza bez buke i gradske gužve . sa otvorenim pogledom na okolne zelene površine . Zemljište se nalazi cijelo u građevinskoj zoni ,uz glavnu ulicu . Okruženo....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 189.072 €, 5252,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište - Dragonožec, Zagreb Parcela je ukupne površine 5252 m2. Zemljište je ravno bez većih nagiba. Teren se nalazi uz cestu u blizini javnog prijevoza, škole i vrtića. Papiri su uredni bez tereta. Cijena je 189 072€ Za sve informacije i dogovore oko....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 65.000 €, 547,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Brezovica, građevinsko zemljište 574 m2 s idejnim projektom obiteljske kuće. Parcela je neizgrađena, kvadratnog oblika, a teren je ravan. Nalazi se u zoni neizgrađenog, uređenog građevinskog područja naselja ? pretežno stanovanje. Parcela s jugoistočne i sjeveroistočne strane....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 63.000 €, 2363,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2363 m2 u ulici Romak (k.č. br. 896, k.o. Dragonožec) Put do zemljišta je asfaltiran i uredan. Čestica ima ucrtan put sa dvije strane, te postoji mogućnost parcelacije čestice na 3 dijela. Širina čestice na dijelu uz asfaltiranu cestu iznosi....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 60.000 €, 898,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se parcela od 898 m2 ( Jurinčev breg ) u naselju Donji Dragonožec, koji je dio gradske četvrti Brezovica. Nalazi se u mirnom okruženju sa stambenim objektima te je teren stambene namjene idealno za obiteljski život. U blizini se nalazi škola, vrtić, trgovina, javni prijevoz....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 60.000 €, 1005,61 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prostrano gradilište za obiteljsku kuću, sa lijepim pogledom u urbanom dijelu Donjeg Dragonošca.(k.o.Dragonožec k.č.757) Pristup sa dvije ulice, moguća je i parcelacija na dva gradilišta. Građevinsko zemljište, Zagreb (Donji Dragonožec), 1005,61 m2.

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 58.000 €, 898,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 898 m2 smješteno je u Zagrebu, u naselju Donji Dragonožec. Ova parcela nudi izvanrednu priliku za investitore i kupce koji traže zemljište u mirnom dijelu grada s dostupnošću urbanih sadržaja. Zemljište je građevinske namjene, što omogućuje izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 55.000 €, 1621,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1621 m², smješteno u mirnom i slikovitom dijelu grada Zagreba - Donji Dragonožec. Ova parcela nudi jedinstvenu priliku za izgradnju vašeg novog doma ili investicijskog projekta. Opis zemljišta: Površina: 1621 m² Dimenzije: širina....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 49.350 €, 1645,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Donjem Dragonošcu, ulica Markulinska draga I odvojak (spada pod grad Zagreb, četvrt Brezovica) u ukupnoj površini od 1645 m2, širine od ceste cca 28 m. Zemljište je podijeljeno popola na dvije čestice: br. 934/3, zk. uložak 2125 (površine 830 m2)....

 
 
 
  Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 42.000 €, 898,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo na tržištu! Predstavljamo vam izvanredno građevinsko zemljište smješteno u mirnom i slikovitom okruženju grada Zagreba - točnije, u čarobnom Donjem Dragonošcu. Ova prekrasno zemljište prostire se na 898 m2 i predstavlja savršenu priliku za ostvarenje vaših stambenih snova. Želite....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 17.000 € na 15.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 15.000 €, 2035,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 39.000 €
04.06.2025 - 35.000 €
25.07.2025 - 19.000 €
23.08.2025 - 17.000 €
08.03.2026 - 15.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

SVEGA 10-tak km OD NOVOG ZAGREBA(ZAPADNI DIO)! SLIJEPA ULICA, PAR VIKENDICA U BLIZINI! MIRNO! Građevinsko zemljište u Donjem Dragonožcu površine 2035m2. Parcela je trokutastog oblika. Smjer pružanja parcele je sjever-jug. Teren je blago brežuljkast. Kvadratura je idealna za izgradnju....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 18.000 € na 15.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DONJI DRAGONOŽEC, 15.000 €, 4000,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 18.000 €
20.04.2026 - 15.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem poljoprivredno zemljište (sada ŠUMA) koje je pošumljeno prije 30-tak godina. Posađeno je na zemlji od cca 4000 m2 oko 600 komada drveta: jasen, ariš, bukva, grab i ima nešto starijeg hrasta koji je bio odprije na jednom kraju zemljišta. Jasena ima oko 250 kom, a ostalo 350....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr