• GoHome Professional
dobrinj vrt parking što veće do 170 m2 - GoHome
  • dobrinj vrt parking što veće do 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj vrt parking što veće do 170 m2

  • Za upit "dobrinj vrt parking što veće do 170 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.730 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj vrt parking što veće do 170 m2'
408.000 €
566.000 €
566.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 77,46 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,3 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom i 2 kupaonice,ukupne površine 61,16m2,natkrivene terase površine 6,07m2( 6,07x05=3,035m2),okućnice-vrta površine 103m2( 103x 0,1= 10,3m2) i pripadajućeg parkinga površine 12m2( 12x0,25= 3m2).,sveukupne....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 75,80 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Samo kod nas u ponudi - prekrasan opremljeni apartman smješten u mirnom mjestu Klimno, na čarobnom otoku Krku. Ovaj prostrani apartman ukupne površine 75.8 m² idealan je za obitelj ili one koji traže mir i komfor. Na zatvoreni površini od 59 m2, sastoji se od dvije spavaće sobe i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi, samo kod nas! U mirnom mjestu Klimno na otoku Krku, nalazi se ovaj prekrasan apartman, opremljen i ugodan. Smješten samo 150 metara od mora, apartman pruža i pogled na more i omogućava vam uživanje u ljepotama prirode. Apartman se sastoji od ukupno 75.8 m2 pažljivo....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.crozilla.com

Otok Krk, urbana villa, novogradnja, trosoban apartman na prvom katu + spremište +parkirno mjesto. Sastoji se od: dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje 25 m2, kupaona 5 m2, spavaće sobe 10 i 12 m2 te balkona 8 m2. Do mora je 200 metara. U prizemlju iste zgrade se prodaje trosoban....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 298.000 €, 75,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2023.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 260.000 €, 73,77 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene teras,vrta-okućnice površine 59m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija:....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 72,60 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe, izbe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom, terase,ukupne površinw 56,05m2 ,okkućnica površine 138m2( 138x 01= 13,8m2),te parkinga povšine 11m2(11x0,25=2,75m2),sveukupne korisne ovršine 72,6m2 Kompletno namješten. Udaljenost od mora cca....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupaonice,spremišta,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Vrlo kvalitetna gradnja i oprema,pouzdan investitor U tijeku završni radovi. Savršeno mirna lokacija U cijeni PDV( kupac oslobođen plaćanja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 237.000 €, 70,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u prizemlju stambenog objekta na mirnoj lokaciji u mjestu Hlapa na otoku Krku. Nekretnina se ističe funkcionalnošću, pripadajućom okućnicom i dodatnim prostorijama koje osiguravaju udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Smješten u prizemlju ? jednostavan pristup....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 335.000 €, 63,77 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća na otoku Krku, smještena u naselju Klimno. Ova krajnja kuća u nizu, površine 63.77m², idealna je za sve koji traže mir i blizinu mora. U prizemlju, površine 33.31m², nalazi se natkriveni ulaz koji vodi u dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, stvarajući....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 226.000 €, 63,50 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Stan ima na korištenje i zajednički bazen sa ostalim suvlasnicima. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema. Mirna lokacija,blizina mora-plaže. U cijeni....