• GoHome Professional
dobrinj vrt do 794 eura/m2 720 m2 - GoHome
  • dobrinj vrt do 794 eura/m2 720 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj vrt do 794 eura/m2 720 m2

  • Za upit "dobrinj vrt do 794 eura/m2 720 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 680 m2 (malo manji)
    • 760 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 754 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 833 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 720,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, atraktivno građevinsko zemljište površine 720 m2, pravilnog oblika idealna prilika za izgradnju mediteranske vilesa bazenom. Sa terena se se pruža otvoreni pogled na more!! Građevinsko zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji okruženo zelenilom i obiteljskim kućama 2200 m od....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 85.000 €, 707,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO- Poljoprivredno zemljšte u atraktivnoj zoni U prodaji je zemljište površine 707 m2 udaljeno 150m od uvale Murvenica. Parcela ima pristupni put, i struju blizu terena. Po novom urbanističkom planu, ovdje će biti moguće graditi pa u slučaju da želite atraktivno zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 72.000 €, 707,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja poljoprivredno zemljište u Šilu, uvala Murvenica . More je udaljeno 150m. Površina čestice je 707 m2, u naravi livada. vlasništvo uredno 1/1 ID CODE: 2577 Dario Jovanović, bacc.oec. Agent s licencom Mob: +385976645685 E-mail: djovanovic@casabellanekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 140.000 €, 720,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 720 m2. Sva potrebna infrastruktura se nalazi u blizini terena. Nalazi se na dobroj lokaciji, s pristupnim putem, udaljen od mora samo 4300 metara. ID CODE: z152 Dragan Nešić Ovlašteni posrednik Mob: 098 216 225 Tel: 051 855 422 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 720,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Građevinski teren 720 m2 Neponovljiva prilika! Jedinstveno zemljište u mjestu Dobrinj na Otoku Krku koje zbog svoje pitoreskne lokacije ali i ograničenja u prostoru ne nudi dva takva terena. Pogled na more. Pristup automobilom. Sva infrastruktura do terena. Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 723,96 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren veličine 723,96 m² također posjeduje uvjete gradnje i nalazi se u potpuno građevinskoj zoni. Lokacija na ulazu u selo Kras pruža odličan pristup, a uz parcelu se nalaze svi komunalni priključci (voda i struja). Ograđen je suhozidom i omeđen zelenom zonom s jedne strane, bez....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 213.000 €, 716,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići.. Građevinski teren 716 m2 sa idejnim projektom za zgradu sa 6 stanova. Zemljiste je udaljeno 600 m od mora, otvoren pogled na more.. ID KOD AGENCIJE: 4628-7233 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Čižići....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 213.000 €, 715,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 715 m² na mirnoj lokaciji u mjestu Čižići, jednom od najbrže rastućih turističkih naselja na otoku Krku. Parcela je pravilnog oblika i spremna za gradnju. Ključne prednosti parcele: Kompletna infrastruktura: Svi potrebni priključci nalaze....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 58.000 €, 705,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KRAS, u ponudi imamo oranicu, poljoprivredno zemljište s gospodarskim objektom izgrađenim prije 1968. godine. Površina terena iznosi 705m2, a površina objekta 36m2. Struja i voda na 10 metara od terena. KRK se s razlogom naziva gradom povijesti i kulture. Grad Krk je urbano....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 736,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo! Lijep ravan građevinski teren površine 736 m2, sa PRAVOMOĆNOM građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama! Pogled sa kata. Projekt je za obiteljsku kuću sa bazenom, prizemlje i kat sa 3 spavaće sobe, 3 kupaonice, dnevni boravak, kuhinja 155 m2! + terase i bazen. Lijep projekt,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 794 eura/m2 720 m2 (78)
  • dobrinj vrt do 794 eura/m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!