• GoHome Professional
dobrinj vrt do 719 eura/m2 460 m2 što veće - GoHome
  • dobrinj vrt do 719 eura/m2 460 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj vrt do 719 eura/m2 460 m2 što veće

  • Za upit "dobrinj vrt do 719 eura/m2 460 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 683 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 754 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 504,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina posreduje: U ponudi imamo građevinsko zemljište površine 504 m² smješteno u mirnom dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 m zračne udaljenosti od mora i centra mjesta. Parcela je ravna, s blagim nagibom na samom ulazu, pravilnog oblika i uz asfaltiranu cestu.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 75.000 € na 83.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 83.000 €, 501,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 75.000 €
22.05.2026 - 83.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno u mjestu Kras na otoku Krku. Zemljište je ukupne površine 501 m2, pretežito je ravno te se u blizini nalazi sva potrebna komunalna infrastruktura. Mogućnost otkupa još cca 100m2 od istog vlasnika. Preporuka agenta! ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište sa starinom, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, površine 500m2!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 453,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 31.500 €, 453,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 453m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 719 eura/m2 460 m2 što veće (48)
  • dobrinj vrt 460 m2 što veće (7)
  • dobrinj vrt do 719 eura/m2 što veće (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ