• GoHome Professional
dobrinj vrt 500 m2 do 200000 eura - GoHome
  • dobrinj vrt 500 m2 do 200000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj vrt 500 m2 do 200000 eura

  • Za upit "dobrinj vrt 500 m2 do 200000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 172.000 €, 510,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 185.000 €
02.03.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO. Na prodaju je građevinski teren na mirnoj lokaciji, 200 m od mora i centra Šila. Za teren postoji idejni projekt za obiteljsku kuću velilčine 180 m2 sa 3 spavaće sobe i bazenom. Ishodovani su posebni uvjeti gradnje. Teren je ravan i pravilnog oblika, nalazi se u blizini....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 504,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina posreduje: U ponudi imamo građevinsko zemljište površine 504 m² smješteno u mirnom dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 m zračne udaljenosti od mora i centra mjesta. Parcela je ravna, s blagim nagibom na samom ulazu, pravilnog oblika i uz asfaltiranu cestu.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 526,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samo u našoj ponudi! Čižići, prodaja građevinsko zemljište s pogledom na more! Zemljište, površine 526 m2, nalazi se u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture. Zemljište ima pogled na more, već iz prizemlja. Nekretnina posjeduje geodetski elaborat i nalazi se na iznimno atraktivnoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 520,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište površine 520 m2 smješteno na odličnoj lokaciji u blizini centra i plaže uvale Soline na otoku Krku. Zemljište je blago nagnuto i pogodno je za izgradnju obiteljske ili višeobiteljske kuće sa maksimalno tri stambene....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.700 €, 451,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj 500 m2 do 200000 eura (70)
  • dobrinj vrt do 200000 eura (14)
  • dobrinj vrt 500 m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.