• GoHome Professional
dobrinj renoviran najnovije moderan - GoHome
  • dobrinj renoviran najnovije moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj renoviran najnovije moderan

  • Za upit "dobrinj renoviran najnovije moderan" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 134,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Gabonjin, renovirana i moderno uređena kuća sa bazenom i okućnicom. Kuća je nedavno (2023.) kompletno uređena i adaptirana. Kuća ima 134 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica, a na katu su 3 klimatizirane spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline ? prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na prodaju je dvojna kuća ukupne površine 110 m² koja se u naravi sastoji od dva odvojena apartmana, savršena za obiteljski život ili turistički najam. Prizemlje se sastoji od open-space kuhinje s blagovaonom, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, dvojna kuća na odličnoj lokaciji svega 150 m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata. Polovica kuće u privatnoj kući s još dvije stambene jedinice. Dvojna kuća se prostire na 110 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 57,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Mediteranska kuća na odličnoj lokaciji ? Šilo Na prodaju je potpuno renovirana samostojeća kuća koja nudi savršen spoj privatnosti, udobnosti i blizine mora. Smještena na parceli od 200 m², ova nekretnina površine 57 m² osmišljena je za ugodan boravak ili kao izvrsna investicija za....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj renoviran moderan (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja