• GoHome Professional
dobrinj prizemlje najnovije 80 m2 - GoHome
  • dobrinj prizemlje najnovije 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj prizemlje najnovije 80 m2

  • Za upit "dobrinj prizemlje najnovije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 80,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan smješten u prizemlju luksuzne dvojne stambene zgrade (Zgrada C) koja se nalazi u samom srcu jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Krka, u naselju Čižići, neposredno uz obalu mora. Zgrada je u fazi novogradnje, a završetak radova planiran je početkom ljeta 2025.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 79,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 79 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 420.000 €, 78,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 74 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 78,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 255.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 80,84 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Odlični stanovi 200 m od mora, 1.red do mora ( ispred Općinska šuma, zelena zona!) 80 m2 stan u prizemlju sa vrtom 40 m2, sa 2 spavaće sobe, kupaonicom, dnevna soba i kuhinja sa blagovaonicom, opem space, lijep raspored! Terasa i vrt, mir i zelenilo, a samo par minuta do....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,01 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 77,46 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,3 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom i 2 kupaonice,ukupne površine 61,16m2,natkrivene terase površine 6,07m2( 6,07x05=3,035m2),okućnice-vrta površine 103m2( 103x 0,1= 10,3m2) i pripadajućeg parkinga površine 12m2( 12x0,25= 3m2).,sveukupne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj prizemlje 80 m2 (56)
  • dobrinj prizemlje najnovije (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr