• GoHome Professional
dobrinj opremljen bazen do 130 m2 - GoHome
  • dobrinj opremljen bazen do 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj opremljen bazen do 130 m2

  • Za upit "dobrinj opremljen bazen do 130 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.676 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i jedna je od najstarijih otočnih općina s bogatom poviješću i kulturnom baštinom. Središte općine, istoimeno naselje Dobrinj, slikovito je mjesto smješteno na brežuljku s kojeg se pruža prekrasan pogled na okolni krajolik.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj opremljen bazen do 130 m2'
415.000 €
415.000 €
408.000 €
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 117,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, luksuzni dvosobni apartman u urbanoj vili koja sadrži ukupno tri stambene jedinice. Apartman se sastoji od 117m2 stambene površine, te se sastoji od open space prostora gdje su smješteni kuhinja, blagovaona, te dnevni boravak, kupaonica i dvije velike spavaće sobe. Iz dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 117,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Malinske - Moderna vila s privatnim bazenom i velikom okućnicom! Prodaje se luksuzna vila s privatnim bazenom u mirnom naselju u okolici Malinske 3,5km od mora, na otoku Krku. Vila nudi 2 spavaće sobe, moderno opremljenu kuhinju, 2 kupaonice s bideom te prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, dvojna kuća na odličnoj lokaciji svega 150 m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata. Polovica kuće u privatnoj kući s još dvije stambene jedinice. Dvojna kuća se prostire na 110 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 2 kupaonice,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 140,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Renovirana kamena villa sa kvalitetnim, masivnim drvenim namještajem, stambene površine 140m2 sa ukupnom parcelom od 721m2!! U prizemlju se nalaze prostrana kuhinja, veliki dnevni boravak uz zasebno mjesto za gledanje televizije, toalet sa tuš kabinom i izdvojenim WC-om te prostorija....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 398.000 €, 63,00 m2 cca 6320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline u ponudi nudimo kvalitetno opremljen jedoetažni apartman u prizemlju s bazenom i pogledom na more, smješten u stambenoj zgradi na dobroj lokaciji blizu plažće. Ukupna površina apartmana je 63 m2 unutar koje se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonom,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 398.000 €, 62,00 m2 cca 6420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u prizemlju s okućnicom i bazenom! Soline Stan se nalazi u novoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Odlična lokacija - 300 m od mora i centra mjesta. Apartman ima stambenu površinu od cca 62 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 398.000 €, 62,00 m2 cca 6420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 60,31 m2 cca 6550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KLIMNO je najveće mjesto u uvali i jedno od najstarijih u tom kraju. Smješteno je na istočnoj strani otoka Krka. Mjesto je romantično, a krasi ga crkvica svetog Klementa iz 14 stoljeća. Poznato je po bogatoj ugostiteljskoj ponudi i restoranima u kojima se nude morski i drugi specijaliteti....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 395.000 €, 60,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja, apartman s okućnicom i vlastitim bazenom! Moderno namješten apartman površine cca 51 m², a sastoji se od hodnika, ostave, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu i okućnicu površine 81 m² na kojoj se nalazi grijani bazen....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepo uređen, moderno namješten i komforan apartman površine 51 m u Šilu. Apartman je smješten u prizemlju, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, izbe, spavaće sobe, kupaonice i terase, Dnevni boravak ima izlaz na na terasu i okućnicu površine....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 46 m2 s pogledom na more, koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe, kupaone, te dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stan ima na korištenje zajednički bazen sa sunčalištem....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili stan površine 46m2 s pogledom na more, koji se nalazi na prvom katu, a sastoji se od kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe, kupaone te dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stan ima na korištenje zajednički bazen sa sunčalištem....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješten apartman na mirnoj lokaciji s bazenom. Apartman se nalazi na prvom katu stambene zgrade, izgrađene 2010. godine. Apartman ima površinu od 44 m2, a sastoji se od ulaznog prostora, spremišta, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonom te izlazom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se