• GoHome Professional
dobrinj najnovije 80 m2 što manje - GoHome
  • dobrinj najnovije 80 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj najnovije 80 m2 što manje

  • Za upit "dobrinj najnovije 80 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI, SAMO U DOGMI! -Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 stanova/apartmana izgrađenom 2009. godine u naselju Klimno. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat a ovaj apartman smješten je na prvom katu novije zgrade. -Apartman se sastoji od ulaznog prostora....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 72,36 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

tan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,natrkrivenog, stubišta,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija. U daljenost od mora cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija:....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 72,46 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom i 2 kupaonice,ukupne površine 65,16m2,natkrivene terase-lođe površine 5,74m2( 5,74x075=4,30m2), i pripadajućeg parkinga površine 12m2( 12x0,25= 3m2).,sveukupne korisne površine 72,46m2. Vrlo kvalitetna....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 72,60 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe, izbe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom, terase,ukupne površinw 56,05m2 ,okkućnica površine 138m2( 138x 01= 13,8m2),te parkinga povšine 11m2(11x0,25=2,75m2),sveukupne korisne ovršine 72,6m2 Kompletno namješten. Udaljenost od mora cca....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan smješten na 1. katu luksuzne dvojne stambene zgrade koja se nalazi u samom srcu jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Krka, u naselju Čižići, neposredno uz obalu mora. Zgrada je u fazi novogradnje, a završetak radova planiran je početkom ljeta 2025. godine. Riječ....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 277.000 €
03.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.000 €, 73,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi u prizemlju niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu prizemlja. Ukupna površina stana iznosi 73,24 m2, od čega je 52,49 m2 stambenog prostora, a....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj 80 m2 što manje (317)
  • dobrinj najnovije što manje (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr