• GoHome Professional
dobrinj najnovije što veće moderan bazen - GoHome
  • dobrinj najnovije što veće moderan bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj najnovije što veće moderan bazen

  • Za upit "dobrinj najnovije što veće moderan bazen" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 160,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzna moderna villa s bazenom Ova luksuzna moderna villa smještena je u blizini mjesta Šilo. Nekretnina ima stambenog prostora 160 m, na terenu od 640 m. Na katu su smještene tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, dok je prizemlju dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, još....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku, u mjestu Čižići, smjestila se ova luksuzna apartmanska vila s privatnim wellnessom i zatvorenim bazenom, svega nekoliko minuta hoda od mora ? idealna za opuštanje ili kao ekskluzivna investicija. Vila se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi cijela etaža posvećena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Klimno ? Otok Krk Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara pješice od mora, smještena je ekskluzivna villa ukupne površine 400 m² s očaravajućim, potpuno otvorenim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli od 700 m² te pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa velikim vrtom i grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, okružena mirom i zelenilom kroz cijelu godinu, što je čini idealnom za bijeg od svakodnevne gužve.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 280,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća se nalazi na otoku Krku, u unutrašnjem dijelu otoka, i savršen je primjer modernog luksuza i udobnosti. Ovo prostrano zdanje sastoji se od četiri sobe i pet kupaona, pružajući obilje prostora za goste. Dizajn kuće je moderan i estetski privlačan, s pažljivo odabranim detaljima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 268,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Ova moderna kamena adaptirana vila na otoku Krku je zaista jedinstvena nekretnina. Nalazi se na mirnoj lokaciji i pruža izvrstan moderan dizajn s kamenim detaljima. Nekretnina ima stambenu površinu od 268 m2 raspoređenu na tri etaže. U prizemlju se nalazi kupaonica, vešeraj, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj što veće moderan bazen (129)
  • dobrinj najnovije što veće bazen (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr