• GoHome Professional
dobrinj do 440 m2 najnovije samostojeća vrt - GoHome
  • dobrinj do 440 m2 najnovije samostojeća vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 440 m2 najnovije samostojeća vrt

  • Za upit "dobrinj do 440 m2 najnovije samostojeća vrt" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Nova mediteranska kuća s grijanim bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena u mirnoj okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova prostrana kuća prostire se na ukupnoj površini od 323 m2 i nalazi se na velikoj parceli površine 949 m2. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 367,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prostranoj parceli od 2.115 m², smještenoj na mirnom rubu slikovitog sela na otoku Krku, nalazi se ova iznimna kamena kuća iz 19. stoljeća koja pruža potpunu privatnost, udobnost i autentičan mediteranski ugođaj. Sklad tradicionalne gradnje, elegantno uređenog vanjskog prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Šilo, obiteljski pansion s dugogodišnjom tradicijom Na prodaju je turističko-ugostiteljski objekt na otoku Krku, u mjestu Šilo, udaljen svega 200 metara od plaže. Objekt je izgrađen 1971. godine, a potpuno renoviran 2014. godine. Sastoji se od 15 dvokrevetnih soba, svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 283,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kamena kuća u Gostinjcu, smještena na izuzetno mirnoj i privatnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Ukupne površine od 283 m², ova nekretnina prostire se na tri etaže ? suteren, prizemlje i kat ? te nudi brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 250,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prostranu atraktivnu novoizgrađenu kuću na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća stambene površine 250m2 izgrađena je na čestici od 610m2. Prostire se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak s izlazom na dvije natkrivene terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu kamenu kuću na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća ima neto površinu od 150 m2, odnosno 220 m2 stambenog prostora. Kuća se sastoji od konobe, prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom i prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 440 m2 samostojeća vrt (112)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja