• GoHome Professional
dobrinj do 420 m2 terasa komforan - GoHome
  • dobrinj do 420 m2 terasa komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 420 m2 terasa komforan

  • Za upit "dobrinj do 420 m2 terasa komforan" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.435 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2 (malo manji)
    • 440 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.499.000 €, 232,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna vila s grijanim bazenom nalazi se u mirnijem dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 metara od mora, na rubu manje rezidencijalne zone bez većeg prometa i turističke gužve. Lokacija omogućuje privatnost i otvoren pogled na more koji se vidi već iz prizemlja, što je kod novijih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 160,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kuću za prodaju na otoku Krku, u mirnom i slikovitom mjestu Dobrinj, idealnu za obiteljski život ili odmor. Kuća ima 160 m² stambene površine te se sastoji od prizemlja i kata. Na svakoj etaži nalaze se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 420 m2 terasa komforan'
239.000 €
225.000 €
225.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj prodaja apartmana od 71 m2 sa okućnicom. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u prizemlju objekta sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, i dvije natkrivene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, Čižići, kat, dvosoban stan, novogradnja, mirna lokacija, pogled na more. Dvosobni stan 65,16 m2 se nalazi na katu višestambene zgrade. Sastoji se ulaznog prostora, prostranog dnevnog boravka sa blagovaonom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, te natkrivene terase....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 61,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, Čižići, novogradnja, mirna lokacija, pogled na more. Trosobni stan 61,16 m2 se nalazi na prvome katu višestambene zgrade. Sastoji se ulaznog prostora, dnevnog boravka sa blagovaonom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupaonice, toaleta,te natkrivene terase od 6 m2, sa koje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline prodaje se apartman u drugom katu kvalitetno izgrađene zgrade s pogledom na more. Apartman površine 60 m2 se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i terase. Apartmanu pripada i jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepo uređen, moderno namješten i komforan apartman površine 51 m u Šilu. Apartman je smješten u prizemlju, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, izbe, spavaće sobe, kupaonice i terase, Dnevni boravak ima izlaz na na terasu i okućnicu površine....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)