• GoHome Professional
dobrinj do 420 m2 što manje održavan - GoHome
  • dobrinj do 420 m2 što manje održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 420 m2 što manje održavan

  • Za upit "dobrinj do 420 m2 što manje održavan" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.611 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2 (malo manji)
    • 440 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • samostojeća
    • 2.kat
    • okućnica
    • namješten
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 36,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan Dobrinj, Klimno (36 m + terasa) Na prodaju je stan površine 36 m u prizemlju stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u mjestu Klimno, općina Dobrinj. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, spavaće sobe i kupaonice. Posebnu vrijednost pruža natkrivena i legalizirana....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, prodaja apartmana na 1. katu stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2020. godine. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na balkon, površine 9 m2. S balkona se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 420 m2 što manje održavan'
219.000 €
215.000 €
185.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s podrumom u Čižićima ? idealna za obitelj ili odmor! Na prodaju je lijepa prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća od 88 m² pruža savršen spoj udobnosti i blizine mora, idealna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, otok Krk, prodaja apartmana s pogledom na more i okućnicom. U mjestu Čižići, na otoku Krku, prodaje se apartman smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađene 2019. godine. Nekretnina predstavlja kvalitetan izbor za obiteljski boravak,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi naše agencije prodaje se potpuno uređena turistička kuća koja pruža savršen ugođaj provođenja godišnjih i vikend odmora. Kamena dvojna kuća u okolici Dobrinja ukupne površine od 150 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te se na svakoj od etaža nalazi po jedan stan. Stanovi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,