• GoHome Professional
dobrinj do 380 m2 vrt što veće - GoHome
  • dobrinj do 380 m2 vrt što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 380 m2 vrt što veće

  • Za upit "dobrinj do 380 m2 vrt što veće" pronađeno 157 nekretnina - prosječna cijena 4.011 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manji)
    • 400 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupaonice,spremišta,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Vrlo kvalitetna gradnja i oprema,pouzdan investitor U tijeku završni radovi. Savršeno mirna lokacija U cijeni PDV( kupac oslobođen plaćanja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja na otoku Krku, blizina uvale Soline Na prodaju je moderan apartman u novogradnji smještenoj na mirnoj lokaciji, svega 2 km od uvale Soline. Zgrada ima ukupno 6 apartmana, a nalazi se u okruženju predivne prirode i zelenila, idealno za one koji traže mir i privatnost. Karakteristike....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 70,90 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se na drugom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 70,90 m2, od čega je 65,16 m2 stambenog prostora, a lođa ima površinu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je Stan-apartman u novogradnji Dobrinj-Čižići. Apartmani se sadrže od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, natkrivene terase, natkrivenog ulaza i stubišta, te pripadajućeg parkinga. Punionice el. vozila također dostupne. Mirna lokacija,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 237.000 €, 70,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u prizemlju stambenog objekta na mirnoj lokaciji u mjestu Hlapa na otoku Krku. Nekretnina se ističe funkcionalnošću, pripadajućom okućnicom i dodatnim prostorijama koje osiguravaju udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Smješten u prizemlju ? jednostavan pristup....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja autentične kamene kuće površine 70 m2, s vrtom od 30 m2, na rubu zelene zone, 2000 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja s konobom s zasebnim ulazom, prvog kata s vanjskim stepeništem, dnevnom sobom, kuhinjom i blagovaonom, kupaonicom i natkrivenom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

U Čižićima se nudi funkcionalni apartman u prizemlju moderno izgrađenog stambenog objekta, s bruto površinom od 63 m² i okućnicom od 35 m². Dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom u open space konceptu prirodno se povezuje s natkrivenom terasom i vrtom, dok dvije spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Na prodaju je apartman u prizemlju stambene zgrade u Čižićima, ukupne bruto površine 63 m², s pripadajućom okućnicom veličine 35 m². Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, s izlazom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 65,46 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 65,46 m2, od čega je 59,39m2 stambenog prostora, a terasa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 64,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK | 400 m OD MORA | PARKIRNO MJESTO I VRT Na prodaju je uredan i funkcionalan stan smješten u mirnom dijelu mjesta Čižići na otoku Krku, svega 400 metara od mora i plaže. Nekretnina se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan spoj mira, prirode i blizine svih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u Čižićima ? stan u prizemlju s terasom i vrtom Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Čižićima smješten je ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan u prizemlju novogradnje, čiji je početak gradnje planiran za studeni 2024., a završetak do kraja 2025. godine. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 335.000 €, 63,77 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća na otoku Krku, smještena u naselju Klimno. Ova krajnja kuća u nizu, površine 63.77m², idealna je za sve koji traže mir i blizinu mora. U prizemlju, površine 33.31m², nalazi se natkriveni ulaz koji vodi u dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, stvarajući....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 226.000 €, 63,50 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Stan ima na korištenje i zajednički bazen sa ostalim suvlasnicima. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema. Mirna lokacija,blizina mora-plaže. U cijeni....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 63,50 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,vrta-okućnice površine 35m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija,more na cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija: Boško....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 257.000 €, 61,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni apartman površine 61 m2 smješten u Šilu na otoku Krku, na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i svega oko 200 metara udaljenosti od plaže. Apartman se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, izgrađene 2011. godine, u mirnom i ugodnom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.900 €, 56,52 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepi jednosobni apartman koji se smjestio na prvome katu apartmanske zgrade na dobroj lokaciji, samo 200 metara od mora, u romantičnom i mirnom primorskom mjestu Klimno, otok Krk. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavonicom, spavaće sobe, praktične....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman u prizemlju novije više obiteljske kuće sa prekrasno uređenom okućnicom od 138 m2. Apartman se proteže na 56 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 198.000 €, 45,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u prizemlju stambene zgrade udaljene 400m od mora. Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje s blagovaonicom kupaonice i prostrane lođe s pogledom na more i zelenilo. Smješten je u mirnoj ulici odvojenoj od ljetnih gužvi .a opet u blizini svih šetnica i plaža.U produžetku lođe....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 198.000 €, 45,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se jednosobni apartman na odličnoj lokaciji, svega 500 metara od mora i lijepih plaža te centra sa svim sadržajima. Apartman ukupne površine 43.74 m² smješten je na 1. katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo prodaje se jednosobni apartman na odličnoj lokaciji, svega 500 metara od mora i lijepih plaža te centra sa svim sadržajima. Apartman ukupne površine 43.74 m smješten je na 1. katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od ulaznog prostora,....