• GoHome Professional
dobrinj do 3300 eura/m2 bazen renoviran - GoHome
  • dobrinj do 3300 eura/m2 bazen renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 3300 eura/m2 bazen renoviran

  • Za upit "dobrinj do 3300 eura/m2 bazen renoviran" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.580 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 3300 eura/m2 bazen renoviran'
425.000 €
425.000 €
599.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana i moderno uređena kamena kuća s dva odvojena stana, bazenom i prostranom uređenom okućnicom U ponudi je šarmantna kamena kuća koja spaja tradicionalnu arhitekturu i suvremeni komfor. Nekretnina je u potpunosti renovirana i prilagođena današnjim standardima stanovanja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK DOBRINJ OKOLICA SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu okolice Dobrinja na otoku Krku, udaljena svega 4 km autom od mora i plaže te 3 km od centra Dobrinja i svih potrebnih sadržaja. Kuća se prostire na prizemlje i kat ukupne površine....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, u ponudi agencijie izdvaja se vrlo lijepa renoviorana kamena kuća s bazenom na mirnoj lokacijij. Kuća je izvedena na 2 etaže. Kuća obuhvaća ukupnu površinu od 120 m2. Ovom površinom su obuhvaćeni dnevni boravak i kuhinja, 2 sp.s., 2 kup., ter. Uz kuću, kupac....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr