• GoHome Professional
dobrinj do 3000 eura/m2 bazen 270 m2 - GoHome
  • dobrinj do 3000 eura/m2 bazen 270 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 3000 eura/m2 bazen 270 m2

  • Za upit "dobrinj do 3000 eura/m2 bazen 270 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.733 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 740.000 €, 257,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - NOVOGRADNJA Na prodaju je dvojna kuća sa bazenom i pogledom na more. Svaka kuća se sastoji od stubišta, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice i wc-a u prizemlju te tri spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom na katu. KARAKTERISTIKE: Protuprovalna ulazna vrata PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 285,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Villa s bazenom u mirnom mjestu Ova predivna Villa autohtonog dizajna smještena je u sredini Otoka Krka u mirnom mjestu na parceli od 930 m2. Villa je podijeljena u dva stana te se svaki nalazi na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 3000 eura/m2 bazen 270 m2'
650.000 €
650.000 €
625.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 268,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderna kamena adaptirana vila na otoku Krku je zaista jedinstvena nekretnina. Nalazi se na mirnoj lokaciji i pruža izvrstan moderan dizajn s kamenim detaljima. Nekretnina ima stambenu površinu od 268 m2 raspoređenu na tri etaže. U prizemlju se nalazi kupaonica, vešeraj, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja otoku Krku. Izgrađena je na velikoj parceli površine cca 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja koja pruža mirnu ljetnu idilu otoka Krka. Ukupne površine 250 m2, proteže se na dvije etaže. Sastoji se od četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji!! Samostojeća kuća ukupne površine od 200m2 i uređene okućnice od 960m2 izgrađena je 2016 godine. Kuća je katnosti prizemlje i kat te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 250,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo luksuznu kuću od 250m2, na oknici od 950m2, na odličnoj lokaciji sa lijepim pogledom na more!! Kuća ima unutarnji grijani bazen, kompletno je namještena! Idealna nekretnina za odmor i kao nekretnina za najam a obzirom da je već u funkciji najma za 12 osoba te ima 5 zvjezdica!!....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je nova montažna kuća projektirana u mediteranskom stilu sa dvije odvojene stambene jedinice na mirnoj lokaciji. Stambena površina kuće od 245 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i kat. Suteren obuhvaća dvije prostrane prostorije,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji, svega 4 km od mora i plaže, smjestila se ova lijepa vila ukupne bruto površine 284,35 m2, raspoređena na tri etaže ? podrum, prizemlje i prvi kat. Svojim promišljenim rasporedom, visokim standardima gradnje i dizajna te atraktivnim sadržajima, vila predstavlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se montažna kuća s dva stana u mirnom mjestu Gabonjin na otoku Krku. Smještena je na parceli od 913 m², a ukupna stambena površina iznosi 245 m² raspoređenih na tri etaže. U suterenu se nalazi stubište, toalet, prostorija za odmor, vinoteka i spremište. Prizemlje čini stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me