• GoHome Professional
dobrinj do 150 m2 prizemlje opremljen - GoHome
  • dobrinj do 150 m2 prizemlje opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 150 m2 prizemlje opremljen

  • Za upit "dobrinj do 150 m2 prizemlje opremljen" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 4.150 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U Čižićima na otoku Krku, svega 330 metara od mora, na prodaju je stan površine 75 m² smješten u prizemlju kvalitetno izgrađene novogradnje iz 2025. godine. Unutrašnjost stana čine kuhinja i blagovaonica povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonica s podnim grijanjem,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 150 m2 prizemlje opremljen'
375.000 €
375.000 €
425.000 €
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Čižići na otoku Krku, svega 330 metara pješice od mora i plaže, prodaje se stan površine 73,84 m², smješten u prizemlju novogradnje iz 2025. godine. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, te....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.000 €, 73,24 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi u prizemlju niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu prizemlja. Ukupna površina stana iznosi 73,24 m2, od čega je 52,49 m2 stambenog prostora, a....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,48 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI, PARKING U VLASNIČKOM LISTU! Smješten je u prizemlju stambene zgrade sa 6 jedinica, kvalitetno građenoj od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj prodaja apartmana od 71 m2 sa okućnicom. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u prizemlju objekta sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, i dvije natkrivene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 385.000 €, 71,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj je slikovito povijesno naselje smješteno na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka, na vrhu brežuljka koji pruža predivan pogled na okolne zelene doline i more. Njegova povijest seže daleko u prošlost, a mjesto je poznato po bogatoj kulturnoj baštini, autentičnoj arhitekturi te....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Kvalitetna novogradnja na otoku Krku s 2 sobe, podnim grijanjem i parkingom, Čižići Stan na prvom katu novogradnje na mirnoj lokaciji u Čižićima, s početkom gradnje u studenom 2024., a završetak je planiran do kraja 2025. godine. Radi se o modernoj zgradi s ukupno dvije etaže, a stan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju novogradnje neto površine 53 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space prostora koji uključuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se na natkrivenu terasu površine 15 m² te okućnicu od 59 m². Stan je....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - Uvala Soline! Moderan apartman u prizemlju s okućnicom. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 13 m² te okućnicu. Opremljen je klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 398.000 €, 63,00 m2 cca 6320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline u ponudi nudimo kvalitetno opremljen jedoetažni apartman u prizemlju s bazenom i pogledom na more, smješten u stambenoj zgradi na dobroj lokaciji blizu plažće. Ukupna površina apartmana je 63 m2 unutar koje se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 398.000 €, 62,00 m2 cca 6420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u prizemlju s okućnicom i bazenom! Soline Stan se nalazi u novoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Odlična lokacija - 300 m od mora i centra mjesta. Apartman ima stambenu površinu od cca 62 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 398.000 €, 62,00 m2 cca 6420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline: Moderni apartman u prizemlju nove zgrade sa 3 apartmana. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 61 m uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uvala Soline: Moderni apartman u prizemlju nove zgrade sa 3 apartmana. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 61 m² uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići, trosoban stan 200 m od mora, NOVOGRADNJA.Stan površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog prostora otvorenog koncepta koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu od 10 m² s djelomičnim pogledom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja apartmana u prizemlju stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2017. godine. Apartman ukupne površine 58m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na lođu i okućnicom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 179.000 €, 57,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, lijepo uređen i opremljen stan u prizemlju zgrade, sa okućnicom u vlasništvu. Sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa dnevnim boravkom i blagovaonicom, odakle se izlazi na uređenu terasu i okućnicu. Zgrada je sagrađena 2009.godine, ima ukupno 6 stanova.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 57 m2 smješten u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.900 €, 56,52 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepi jednosobni apartman koji se smjestio na prvome katu apartmanske zgrade na dobroj lokaciji, samo 200 metara od mora, u romantičnom i mirnom primorskom mjestu Klimno, otok Krk. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavonicom, spavaće sobe, praktične....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 270.000 €, 56,05 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj šarmantni stan od 56,05 m2 smješten je u manjoj zgradi izgrađenoj 2016. godine, samo 400 metara od mora. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, izbe i prostrane natkrivene terase. Stan se prodaje potpuno namješten, s namještajem rađenim....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 53,74 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Uvala Soline: Moderni apartman s pogledom na more na drugom katu. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 54 m² uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepo uređen, moderno namješten i komforan apartman površine 51 m u Šilu. Apartman je smješten u prizemlju, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, izbe, spavaće sobe, kupaonice i terase, Dnevni boravak ima izlaz na na terasu i okućnicu površine....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja lijepo uređen, moderno namješten i komforan apartman površine 51 m² u Šilu. Apartman je smješten u prizemlju, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, izbe, spavaće sobe, kupaonice i terase, Dnevni boravak ima izlaz na na terasu i okućnicu površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan