• GoHome Professional
dobrinj do 1400 eura/m2 440 m2 što manje - GoHome
  • dobrinj do 1400 eura/m2 440 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 1400 eura/m2 440 m2 što manje

  • Za upit "dobrinj do 1400 eura/m2 440 m2 što manje" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 540 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 33000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Hotel, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo apartmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama i ljetnim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je aprtmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 1400 eura/m2 440 m2 što manje'
159.000 €
159.000 €
598.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku koja se nalazi blizu centra mjesta sa otvorenim pogledom na more. Kuća je pogodna i za ugostiteljsku djelatnost jer prizemlje uz minimalnu rekonstrukciju udovoljava potrebnim uvjetima. S obzirom na veliku kvadraturu kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 597.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk ? Šilo | Ekskluzivna apartmanska kuća s velikim turističkim potencijalom ? samo 300 m od mora! U srcu slikovitog mjesta Šilo, na istočnoj obali otoka Krka, smještena je ova impresivna apartmanska kuća ukupne stambene površine 400 m², s dodatnih 229 m² prostranih terasa koje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 186.000 €, 416,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja građevinsko zemljište površine 416m², smješteno u mjestu Žestilac, na otoku Krku. Na parceli je započeta gradnja obiteljske kuće, te su već izvedeni podrum, zidovi prizemlja, sabirna jama i A.B. vodosprema (šterna) zapremine cca 60m³. Gradnja je započeta....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 166.000 €, 416,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je građevinsko zemljište od 416m2 s već započetom gradnjom obiteljske kuće (izvedena su dvije etaže ? podrum i prizemlje). Zemljište je smješteno u mirnom naselju, okruženo obiteljskim kućama, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Udaljenost od mora je 2km.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 416,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 416m2 sa zapocetom gradnjom, izvedena na dvije etaže, podrum i prizemlje. Zemljište je smješteno u mirnom naselju , okruženo obiteljskim kućama, idealno za izgradnju kuće za život ili odmor! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 420,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila jedinstvene arhitekture sa istaknutim vidikovcem i potpuno otvorenim pogledom na more i Crikvenicu. Od mora, plaža i centra mjesta udaljena je samo 350 metara. Objekt je razvedena na tri etaže koje su okružene s okućnicom veličine 629 četvornih metara . U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 84.600 €, 423,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, građevinsko zemljište pravokutnog oblika površine od 423m2.Građevinsko zemljište pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Pristupni put i sva infrastruktura nalaze se u blizini zemljišta. Izrazito mirna lokacija u blizini Dobrinja. ID CODE: 82 Jelena Andrić....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 84.600 €, 423,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište blizu mora na prodaju! Nekretnine otok Krk Prodaje se građevinsko zemljište površine 423 m2 samo 500 m od mora. Zemljište je prikladno za izgradnju samostojeće kuće s prizemljem i dva kata, tj. za izgradnju objekta s tri stambene jedinice. Ovo zemljište nalazi....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 435,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 450,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 165.000 €
12.06.2025 - 153.000 €
08.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, šire područje, prodaja građevinskog zemljišta površine 450 m2, s započetom gradnjom samostojeće vile s bazenom - prizemlje i prvi kat. Vila se sastoji od prizemlja 48 m2 s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, toaletom, ostavom i dvije natkrivene terase, te....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 29.999 €, 450,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - PRILIKA! Trenutno poljoprivredno, a buduće građevinsko zemljište, s prilazom od 80m do glavne ceste i infrastrukture! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 451m² u mjestu Dobrinj, Hlapa na otoku Krku. Ovo zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju individualne stambene građevine ? obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Planirana kuća prostire se na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.700 €, 451,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 153.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SOLINE, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište s kompletnom dokumentacijom za gradnju samostojeće kuće s bazenom. Površine je 451m2. Na teren je dovedena voda, te je za struju predan zahtjev. Udaljeno je 2 kilometra od mora. Hlapa se nalazi u sjeveroistočnom dijelu otoka Krka,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 453,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 31.500 €, 453,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 453m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com