• GoHome Professional
dobrinj do 1300 eura/m2 2.kat 520 m2 - GoHome
  • dobrinj do 1300 eura/m2 2.kat 520 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 1300 eura/m2 2.kat 520 m2

  • Za upit "dobrinj do 1300 eura/m2 2.kat 520 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 490 m2 (malo manji)
    • 550 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 526,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Čižići, prodaja građevinsko zemljište s pogledom na more! Zemljište, površine 526 m2, nalazi se u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture. Zemljište ima pogled na more, već iz prizemlja. Nekretnina posjeduje geodetski elaborat i nalazi se na iznimno atraktivnoj....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u mjestu Šilo na otoku Krku, površine 513 m2. Parcela je pravilnog oblika, s pogledom na more i udaljena je oko 1000 metara cestom do obale. Zemljište posjeduje pravomoćnu građevinsku dozvolu za izgradnju slobodnostojeće stambene građevine (skupina....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 562,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta, površine 562 m2, na mirnoj lokaciji! Sva potrebna infrastruktura je u blizini zemljišta, otprilike 20 m. Prema prostornom planu općine Dobrinj, moguća je izgradnja građevina katnosti P+2. Najmanja dopuštena površina građevne čestice za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 520,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište površine 520 m2 smješteno na odličnoj lokaciji u blizini centra i plaže uvale Soline na otoku Krku. Zemljište je blago nagnuto i pogodno je za izgradnju obiteljske ili višeobiteljske kuće sa maksimalno tri stambene....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 139.000 € na 128.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 128.000 €, 513,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
09.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinski teren površine 513 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju montažne kuće prizemnice od renomiranog proizvođača montažnih kuća. Moguć početak gradnje odmah! Teren se nalazi na uzvisini iznad Šila uz cestu te ima pogled na more. Udaljenost do mora 1300....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 154.000 €, 512,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, građevinsko zemljite 512 m2, prodaja. Prodaje se građevinsko zemljište 512 m2 s idejnim projektom za gradnju dvije dvojne kuće. Sva infrastruktura je u blizini. Tražena, mirna lokacija. Do plaže je cca 4500m. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 512,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GABONJIN Na prodaju je građevinsko zemljište površine 512 m, pravilnog oblika, smješteno u mirnom i uređenom dijelu otoka, okruženo modernim vilama s bazenima. Do parcele vodi uredna pristupna cesta, a sva potrebna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. Udaljenost....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 1300 eura/m2 520 m2 (82)
  • dobrinj do 1300 eura/m2 2.kat (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.