• GoHome Professional
dobrinj bazen samostojeća najnovije 230 m2 što man - GoHome
  • dobrinj bazen samostojeća najnovije 230 m2 što man - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj bazen samostojeća najnovije 230 m2 što manje

  • Za upit "dobrinj bazen samostojeća najnovije 230 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na lijepoj i mirnoj lokaciji samo 90 m od mora prodaje se samostojeća kuća s mediteranskim obilježjima. Kuća zauzima 230 m2 stambenog prostora koji obuhvaćaju prizemlje i kat. Prizemlje je rasoređeno na ulazni prostor, kupaonu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 216,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt samostojeća kuća s bazenom i pomoćnim objektom. Prodaje se projekt samostojeće kuće E s bazenom dvorištem i pomoćnim objektom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom i blagovaonicom s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja novu kamenu kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Solina. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 220m2 a izgrađena je na čestici površine 450m2. Prostire se na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj - okolica - samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i klasične arhitekture. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice i velike terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom. Na drugom katu nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne kamene kuće u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ukupna tlocrtna površina 109 m2 kuće, a 220 m2 stambenog prostora pruža dovoljno mjesta za udoban život ili boravak. Sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Soline, nova kamena kuća s bazenom Prodaje se nova, kvalitetno opremljena kuća kamenog stila s grijanim bazenom na slanu vodu manje od 2 kilometra od mora! Kuća ima ukupno 220 m2 a čini ju prizemlje i kat. U prizemlju je ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonom te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, samostojeća kuća s bazenom Kuća neto površine 150 m2, se sastoji od: ? tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaone, dnevnog boravka, tri kupaone; (dvije pripadaju spavaćim sobama), konoba, natkrivena terasa, vanjska blagovaona. Na okućnici se nalazi: ? bazen 32,5 m2,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na rubu manjeg sela u okolici Dobrinja prodaje se kompleks adaptiranih kamenih kuća s bazenom. Od prvog dućana, caffe bara i restorana udaljene su tek 400 m dok je do prve plaže i većih mjesta niti 10 minuta vožnje. Na okućnici se nalazi ovalni bazen veličine cirka 7,5 m x 4 m sa....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj bazen samostojeća 230 m2 što manje (74)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!