• GoHome Professional
dobrinj barem 70 m2 najnovije 2.kat - GoHome
  • dobrinj barem 70 m2 najnovije 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj barem 70 m2 najnovije 2.kat

  • Za upit "dobrinj barem 70 m2 najnovije 2.kat" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se apartmani u novogradnji na mirnoj lokaciji s pogledom na prirodu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Udaljenost do mora i centra je 2.300 m. Apartmani se nalaze u stambenoj zgradi koja se proteže na tri etaže, prizemlje i dva kata, s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na drugom katu stambene zgrade u Čižićima smješten je stan površine 71 m² s prekrasnim pogledom na more. Udaljenost od mora i centra mjesta iznosi 450 metara pješice, što omogućava mirno okruženje uz istodobnu blizinu svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 269.000 €, 71,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi se u....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se dvoetažni apartman smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade, udaljen svega 500 metara od mora i plaže. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom povezana s dnevnim boravkom, kupaonica, spremište, hodnik, terasa te jedna spavaća soba. Na drugom katu smještene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 227.000 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan smješten na drugom katu novogradnje na području Hlapa, mirnog i ugodnog mjesta na otoku Krku. Nekretnina se odlikuje kvalitetnom gradnjom, funkcionalnim rasporedom i mirnom lokacijom pogodnom za obiteljski život ili odmor. Drugi kat, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 283.500 €, 70,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja ovaj prostrani stan koji se nalazi na drugom katu u stambenoj zgradi s ukupno šest stanova. Ova nekretnina pruža udoban i funkcionalan prostor za život, sa svim sadržajima potrebnim za moderan način života. Stan se sastoji od dobro organiziranog ulaza,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja! Moderan apartman na drugom katu s pogledom na more - Uvala Soline! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Opremljen je klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj barem 70 m2 2.kat (113)
  • dobrinj barem 70 m2 najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!