• GoHome Professional
dobrinj barem 200 m2 terasa samostojeća najnovije - GoHome
  • dobrinj barem 200 m2 terasa samostojeća najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj barem 200 m2 terasa samostojeća najnovije

  • Za upit "dobrinj barem 200 m2 terasa samostojeća najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,spavaća soba sa kupaonicom,wc,ostava i dvije natkrivene terase,a sa jedne od njih je prilaz na sunčalište i bazen. Na katu su 3 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.crozilla.com

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dobrinj - okolica - samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i klasične arhitekture. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice i velike terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom. Na drugom katu nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj barem 200 m2 terasa samostojeća (156)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com