• GoHome Professional
dobrinj barem 200 m2 parking do 290000 eura - GoHome
  • dobrinj barem 200 m2 parking do 290000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj barem 200 m2 parking do 290000 eura

  • Za upit "dobrinj barem 200 m2 parking do 290000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Novo u ponudi, samo kod nas! U mirnom mjestu Klimno na otoku Krku, nalazi se ovaj prekrasan apartman, opremljen i ugodan. Smješten samo 150 metara od mora, apartman pruža i pogled na more i omogućava vam uživanje u ljepotama prirode. Apartman se sastoji od ukupno 75.8 m2 pažljivo....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 61,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku u lijepom pitoresknom mjestu uz more u ponudi imamo stan u novogradnji na samo 300m od mora. Stan se nalazi na 1. katu manje zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru sa izlazom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 60,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, otok Krk! Mirna lokacija! Prodaje se zanimljiv dvosoban stan na drugom katu zgrade novije gradnje ukupne površine 60,19 m2 Stan je odlične orijentacije. Raspored i iskoristivost stambenog prostora je idealana a čini ga prostrani dnevni boravak sa izlazom na komfornu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.crozilla.com

Otok Krk, urbana villa, novogradnja, trosoban apartman na prvom katu + spremište +parkirno mjesto. Sastoji se od: dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje 25 m2, kupaona 5 m2, spavaće sobe 10 i 12 m2 te balkona 8 m2. Do mora je 200 metara. U prizemlju iste zgrade se prodaje trosoban....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2023.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.000 €, 71,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan u prizemlju netto površine 71 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Stanu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 279.000 €, 66,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan u prizemlju netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Stanu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 57,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Mediteranska kuća na odličnoj lokaciji ? Šilo Na prodaju je potpuno renovirana samostojeća kuća koja nudi savršen spoj privatnosti, udobnosti i blizine mora. Smještena na parceli od 200 m², ova nekretnina površine 57 m² osmišljena je za ugodan boravak ili kao izvrsna investicija za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj parking do 290000 eura (118)
  • dobrinj barem 200 m2 do 290000 eura (762)
  • dobrinj barem 200 m2 parking (104)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com