• GoHome Professional
dobrinj 480 m2 što manje pogled na more - GoHome
  • dobrinj 480 m2 što manje pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 480 m2 što manje pogled na more

  • Za upit "dobrinj 480 m2 što manje pogled na more" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 673 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosječna cijena)
    • do 41000 eura
    • do 342 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.700 €, 451,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj 480 m2 što manje pogled na more'
180.000 €
180.000 €
1.060.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Bajkovita nekretnina dostojna mitskih fantazija! Na predivnom otoku Krku, okružena mirom i zelenilom, s prekrasnim pogledom na more, našu je ponudu obogatila vrlo posebna i u svakom smislu jedinstvena vila. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne površine od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, mediteranska vila osebujnog stila. Mediteranska kamena vila izgrađena u tradicionalnom stilu. Ukupna površina nekretnine je 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju vile je opremljena kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 510,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, Polje, kvalitetno građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji površine 510 m2. Zemljište s građevinskom dozvolom je pogodno za gradnju prizemnice s pogledom na more. Pristup zemljištu je sa javne asfaltirane prometnice. Plaćeni vodni i komunalni doprinosi. Udaljenost....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, okolica, prodaja građevinskog terena s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom i projektom za montažnu kuću (prizemnicu) udaljeno svega 1.5 km od mora. Teren je površine 513 m2 te ima pogled na more. Tlocrtna površina kuće....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, lijepa građevinska parcela s pogledom na more u mjestu Polje u blizini Šila. Građevinsko zemljište ima površinu 513 m2 i ima ishodovanu pravomoćnu građevinsku dozvolu za prizemnicu površine 85,18 m2 + natkrivena terasa 24,88 m2. Tlocrt među fotografijama. Plaćene su komunalije,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u mjestu Šilo na otoku Krku, površine 513 m2. Parcela je pravilnog oblika, s pogledom na more i udaljena je oko 1000 metara cestom do obale. Zemljište posjeduje pravomoćnu građevinsku dozvolu za izgradnju slobodnostojeće stambene građevine (skupina....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 139.000 € na 128.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 128.000 €, 513,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
09.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinski teren površine 513 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju montažne kuće prizemnice od renomiranog proizvođača montažnih kuća. Moguć početak gradnje odmah! Teren se nalazi na uzvisini iznad Šila uz cestu te ima pogled na more. Udaljenost do mora 1300....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 526,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Čižići, prodaja građevinsko zemljište s pogledom na more! Zemljište, površine 526 m2, nalazi se u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture. Zemljište ima pogled na more, već iz prizemlja. Nekretnina posjeduje geodetski elaborat i nalazi se na iznimno atraktivnoj....