• GoHome Professional
dobrinj 130 m2 park što skuplje - GoHome
  • dobrinj 130 m2 park što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 130 m2 park što skuplje

  • Za upit "dobrinj 130 m2 park što skuplje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.626 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m² (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,63 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Krk, unutrašnjost otoka, prodaje se kompletno uređena kuća u rustikalnom stilu. Kuća je sklop suvremene udobnosti i tradicijskog uređenja. Sastoji se od prizemlja ukupne neto površine 76,88 m2 koju sačinjavaju ulaz, hodnik, WC, dnevni boravak sa blagavaonicom, kuhinja, izba i terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova kuća smještena u srcu otoka Krka, na rubu šume, pruža jedinstvenu kombinaciju prirodnog okruženja i udobnosti modernog doma. Na prostranoj parceli od 1.700 m², u hladu visokih stabala i mirisnog mediteranskog bilja, smjestila se ova šarmantna prizemnica od 120 m², osmišljena za....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kuće s okućnicom od 2769 m2, pomoćnim objektom od 23 m2, izgrađena 1980. godine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata, ukupne površine 139 m2. Podrum ima puno kamenih detalja i može biti idealno mjesto za konobu. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m² (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 142,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se dvoetažni stan od 142 m² , a moguće je kupiti i cijeli objekt . Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.