• GoHome Professional
dobrinj 120 m2 suteren samostojeća - GoHome
  • dobrinj 120 m2 suteren samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 120 m2 suteren samostojeća

  • Za upit "dobrinj 120 m2 suteren samostojeća" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.419 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je samostojeća kuća s okućnicom na odličnoj lokaciji samo 50 m od mora i lijepih plaža. Kuća zauzima stambenu površinu od 110 m2 i podijeljena je na suteren i visoko prizemlje. U visokom prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj 120 m2 suteren samostojeća'
399.000 €
399.000 €
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Krk- Dobrinj autohtona kuća s pogledom na more Autohtona kuća 115 m2, nalazi se u samoj jezgri Dobrinja. Sastoji se od ulaznog hodnika u prizemlju koji vodi do kuhinje i dnevnog boravka, te u suteren u kojem se nalaze kupaona i odvojeni toalet. Stepeništem se dolazi na 1. kat gdje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com