• GoHome Professional
dobrinj 110 m2 terasa prizemlje - GoHome
  • dobrinj 110 m2 terasa prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 110 m2 terasa prizemlje

  • Za upit "dobrinj 110 m2 terasa prizemlje" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.317 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 465.000 €, 113,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Šilo, U ponudu smo uvrstili dvoetažni stan s okućnicom i bazenom blizu mora u izgradnji. Prostire se na 105 m2 kroz prizemlje i prvi kat sa zasebnim ulazom i parkirnim mjestom. Na prizemnom dijelu stana smješteni su predsoblje, stubište, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 360.000 €, 115,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U starom gradu Dobrinju, mjestu koje stoljećima čuva svoje kamene uličice i miris Mediterana, smjestila se ova posebna kuća ? dom koji ne nudi samo zidove, već priču i doživljaj. Dobrinj, smješten na brežuljku iznad mora, poznat je po svojoj kulturnoj baštini i toplini koja obuzima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na istočnoj strani otoka Krka, na brežuljku visokom oko 200 m, jedan od srednjevjekovnih kaštela koji je u prošlosti bio središta pismenosti, romantična stara jezgra, okružena prekrasnom prirodom. Osim središta glagoljaštva Dobrinjština je stoljećima bila izrazito poljoprivredan kraj,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj 110 m2 terasa prizemlje'
145.000 €
500.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 622.500 €, 110,00 m2 cca 5660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan koji osigurava maksimalnu privatnost i komfor. Prizemlje ove šarmantne nekretnine sadrži prostrani dnevni boravak spojen s kuhinjom i blagovaonicom, dodatni toalet, te jednu spavaću sobu s vlastitim tušem. Unutarnje stepenice vode na kat, gdje se smjestila....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!