• GoHome Professional
dobrinj 1.kat barem 70 m2 porasla cijena - GoHome
  • dobrinj 1.kat barem 70 m2 porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 1.kat barem 70 m2 porasla cijena

  • Za upit "dobrinj 1.kat barem 70 m2 porasla cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 4.515 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 63,38 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je Penthouse sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 270.000 €
06.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 790.000 € na 965.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, DOBRINJ, 965.000 €, 158,00 m2 cca 6110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 800.000 €
12.12.2025 - 790.000 €
06.05.2026 - 965.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja poslovnog prostora površine 158 m2, na ekskluzivnoj lokaciji, u prvom redu do mora. Prostor se sastoji od prizemlja s natkrivenom terasom te terase na prvom katu povezane vanjskim stubištem. Udaljenost od mora 5 m. Poslovni prostor, prodaja, Uvala Soline,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj 1.kat barem 70 m2 porasla cijena'
277.000 €
277.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 270.000 € na 277.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 277.000 €, 72,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 270.000 €
24.04.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na prvom katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Pripada mu jedno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 270.000 € na 277.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 277.000 €, 72,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!