• GoHome Professional
dobrinj 1.kat barem 70 m2 opremljen - GoHome
  • dobrinj 1.kat barem 70 m2 opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 1.kat barem 70 m2 opremljen

  • Za upit "dobrinj 1.kat barem 70 m2 opremljen" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.606 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj 1.kat barem 70 m2 opremljen'
249.000 €
249.000 €
259.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U novoizgrađenoj zgradi u mirnom dijelu Čižića na otoku Krku, nalazi se ovaj funkcionalan dvosobni apartman na prvom katu, savršen za opušteno stanovanje ili turistički odmor. Svaka stambena jedinica u objektu ima vlastiti ulaz, što osigurava veću privatnost i osjećaj neovisnosti.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline - Novogradnja! Moderan apartman na prvom katu s pogledom na more! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Stan je opremljen klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 70,90 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, 2S+DB OD 71 m2, PREKRASAN POGLED SA TERASE, PARKING! Smješten na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri ulaza sa po tri stambene jedinice u svakom. Sastoji se od kuhinje, blagovaone idnevnog boravka otvorenog tipa sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 70,90 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 70,90 m2, od čega je 65,16 m2 stambenog prostora, a lođa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Kvalitetna novogradnja na otoku Krku s 2 sobe, podnim grijanjem i parkingom, Čižići Stan na prvom katu novogradnje na mirnoj lokaciji u Čižićima, s početkom gradnje u studenom 2024., a završetak je planiran do kraja 2025. godine. Radi se o modernoj zgradi s ukupno dvije etaže, a stan....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 72,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, stan 73 m2 na prvom katu, pogled. Dvosoban stan od 73 m2 nalazi se na prvom katu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoji se od hodnika, toaleta, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa blagovaonom i kuhinjom te natkrivene lođe. Stan je klimatiziran....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 80,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom mjestu Ćižići, na otoku Krku, prodaje se prostran dvosobni stan smješten na prvom katu novogradnje iz 2025. godine. Ukupna stambena površina stana iznosi 80,84 m², a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 67,23 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan stan površine 67,23 m², smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom primorskom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na udaljenosti od svega 450 metara pješice do mora i centra mjesta, što ga čini savršenim spojem udobnosti i praktične lokacije.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 67,23 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, 3S+DB OD 67 m2, PARKING U CIJENI! Smješten na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri ulaza sa po tri stambene jedinice u svakom. Sastoji se od kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka sa izlazom na natkrivenu terasu i dalje na okućnicu, tri....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI, PARKING U VLASNIČKOM LISTU! Smješten jena prvom katu stambene zgrade sa 6 jedinica, kvalitetno građenoj od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 67,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Čižića, na otoku Krku, smješten je ovaj prostrani trosobni stan na prvom katu dovršene novogradnje. Zgrada je dio manjeg kompleksa s tri objekta i ukupno devet stambenih jedinica. Stan ima vlastiti ulaz, što pruža dodatnu privatnost i komfor, idealno za obiteljski....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 66,63 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI, PARKING U VLASNIČKOM LISTU! Smješten je na prvom katu stambene zgrade sa 6 jedinica, kvalitetno građenoj od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ČIŽIĆI - Novogradnja I - Stan 3S+DB na 1.katu NOVOGRADNJA! Na otoku Krku, u mjestu Čižići prodaju se stanovi u kvalitetnoj novogradnji, od mora udaljeni 450 metara. Novogradnja se sastoji od tri zgrade sa devet stambenih jedinica. Stan na 1. katu južne stambene zgrade površine....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 65,46 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 65,46 m2, od čega je 59,39m2 stambenog prostora, a terasa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com