• GoHome Professional
dobrinj što manje 90 m2 okućnica - GoHome
  • dobrinj što manje 90 m2 okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj što manje 90 m2 okućnica

  • Za upit "dobrinj što manje 90 m2 okućnica" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.741 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj što manje 90 m2 okućnica'
395.000 €
340.000 €
360.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 85 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, KRAS DOBRINJ samostojeća kuća s lijepom okućnicom na mirnoj lokaciji. Prodajemo samostojeću kuću katnicu u malom i mirnom mjestu Kras na otoku Krku. Kuća je izgrađena 1995godine sveukupne površine od 408m2 koja se sastoji od prizemlja i kata, gdje u prizemlju imamo kuhinju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća, prizemnica, stambene površine od 86 m2 sa bazenom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice sa lijepom terasom, dvije kupaonice i tri spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 316 m2 na kojoj se nalazi bazen sa sunčalistem i vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 85,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantna dvojna kuća s bazenom i jacuzzijem na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom - Uvala Soline! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne stambene površine cca 135 m². U suterenu se nalazi velika prostorija koja je trenutno namijenjena kao prostor za druženje,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt se gradi prema suvremenim standardima gradnje s naglaskom na kvalitetu materijala, funkcionalnost prostora i ugodan način stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je dvoetažni apartman površine 88,39 m2, smješten na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 400 m od plaža, centra i svih sadržaja. Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kupaone, spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s podrumom u Čižićima ? idealna za obitelj ili odmor! Na prodaju je lijepa prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća od 88 m² pruža savršen spoj udobnosti i blizine mora, idealna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 88,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ČIŽIĆI, u ponudi imamo samostojeću kuću sa okućnicom, samo 500 metara od mora. Na prodaju je samostojeća kuća visoka prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća površine 88 m² idealna je za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostoječa kuća na Otoku Krku udaljena svega 3 km od Malinske. Kuća je izgrađena 2007 godine. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, dnevni boravak, kupaona, i dvije spavaće sobe. Na ulazu u prizemlje nalazi se natkrivena terasa. Vanjskim stepeništem odlazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 88,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu povijesnog mjesta Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova autentična kamena kuća višekatnica s iznimnim potencijalom i jednim od najljepših pogleda na more koji otok može ponuditi. Kuća datira iz 1903. godine, a posljednja veća obnova započeta je 2021. godine. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Otok Krk - samostojeća kamena kuća s predivnom okućnicom. Kuća na prodaju površine cca 90 m2, sagrađena na zemljištu od cca 680 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju kuće se nalazi kuhinja, dnevni boravak i blagovaona, dvije ostave, toalet i prostrana....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 201.000 €, 90,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća u mjestu Čižići? Kuća ima prizemlje i kat, 45 m2 stambene površine, jedna spavaća soba, kupatilo, boravak sa kuhinjom i terasa od 20 m2 Isto tako i 1. Kat.. Konoba 20 m2, okućnica od 360 m2, mirna lokacija, od mora 600 m.. parking.. Kuća zahtijeva malu adaptaciju? ID KOD....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću s okućnicom na vrlo mirnoj lokaciji na otoku Krku. Postojeća kamena starina adaptirana je i dograđena 1995. godine. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 90 m2 a nalazi se na okućnici površine 408 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 90,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća stambene površine 90m2 s okućnicom od 219 m2, 5km od mora, u neposrednoj blizini grada Dobrinja. Sastoji se od prizemlja i kata u visokom potkrovlju. Na prizemlju su smješteni wc, spremište, kuhinja s blagovaonicom i prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 90,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća sa lijepo uređenom okućnicom i pogledom na more. Kuća zauzima stambenu površinu 90 m2 i podijeljena je na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište i veliki prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, otok Krk, prodaja apartmana s pogledom na more i okućnicom. U mjestu Čižići, na otoku Krku, prodaje se apartman smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađene 2019. godine. Nekretnina predstavlja kvalitetan izbor za obiteljski boravak,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 450.000 €, 95,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U EKSKLUZIVNOJ PONUDI AGENCIJE! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten u prizemlju nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 95,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 485.000 €, 96,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja stana - ekskluzivna lokacija - 100 m od mora U ponudi agencije Kvarner Imobilije d.o.o. nalazi se atraktivan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji u mjestu Šilo, svega 100 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju zgrade te ima površinu od približno....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 550.000 €, 97,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠILO - Stan na prodaju, otok Krk - Novogradnja 100 m od mora i centra Prodaje se stan u novogradnji na otoku Krku, površine 97,57 m², smješten u prizemlju moderne zgrade, na odličnoj lokaciji svega 100 metara od mora i centra mjesta. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 550.000 €, 98,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U prizemlju moderne novogradnje u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m² s vlastitom okućnicom, bazenom i dva parkirna mjesta. More i centar mjesta udaljeni su svega 100 metara, što omogućuje brz dolazak do plaže i sadržaja bez svakodnevnog korištenja automobila. Tijekom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 550.000 €, 98,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,