• GoHome Professional
dobrinj što jeftinije 90 m2 dvoetažni - GoHome
  • dobrinj što jeftinije 90 m2 dvoetažni - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj što jeftinije 90 m2 dvoetažni

  • Za upit "dobrinj što jeftinije 90 m2 dvoetažni" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.285 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je dvoetažni apartman površine 88,39 m2, smješten na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 400 m od plaža, centra i svih sadržaja. Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kupaone, spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 170.000 € na 180.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 170.000 €
27.02.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Otok Krk- Dobrinj prodaja, dvije renovirane kamene kuće u samom centru grada. Kuće se u zemljišnim knjigama vode zasebno, ali su tokom renovacije fizički spojene u jednu cjelinu. Budući kupac ih može ponovo odvojiti, ovisi o njegovim željama. Kuća, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Mirna lokacija! Trosoban duplex sa pogledom na more! AKCIJA! Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 88,39 m2. Na prvom katu je jedna spavaća soba, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, ostava, hodnik te natkrivena terasa od 4,87 m2. Unutarnje stepenice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj što jeftinije 90 m2 dvoetažni'
295.000 €
310.000 €
310.000 €
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni apartman smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade, udaljen svega 500 metara od mora i plaže. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom povezana s dnevnim boravkom, kupaonica, spremište, hodnik, terasa te jedna spavaća soba. Na drugom katu smještene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan dvoetažni apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 120 m od mora, lijepih plaža i u blizini centra mjesta. Ukupna stambena površina od 84 m2 raspoređena je na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena