- debeljak renoviran

  • Za upit "debeljak renoviran" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.117 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit debeljak renoviran pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 390.000 € na 350.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 350.000 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 420.000 €
26.02.2026 - 390.000 €
06.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Renovirana prizemnica s prostranom okućnicom Prodaje se renovirana prizemnica u mjesu Debeljak pokraj Zadra. Objekt tlocrtne površine 154 m2 izgrađen je na parceli od 1981 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, tri spavaće sobe i dvije....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 540.000 €, 239,46 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, DEBELJAK - Prekrasna vila s bazenom Prodaje se moderno uređena vila s bazenom u mjestu Debeljak pokraj Zadra. Objekt ukupne stambene površine 239.46 m2 izgrađen je na parceli od 1497 m2. U prizemlju ukupne stambene površine 127,93 m2 nalaze se jedan jednosobni i jedan dvosobni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 255.000 €, 132,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 265.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća katnica površine 132 m2 smještena u mirnom dijelu Sukošana, naselje Debeljak. Ova nekretnina nudi funkcionalnost i udobnost na parceli od 300 m2, uz brojne dodatne sadržaje i pogodnosti. Kuća se ističe pažljivo održavanim eksterijerom s prostranim vrtom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'debeljak renoviran'
550.000 €
  Kuća, DEBELJAK, 265.000 €, 133,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Dvojna kuća na mirnoj lokaciji Prodaje se dio dvojne kuće u mjestu Debeljak pokraj Sukošana. Objekt stambene površine 133 m2 izgrađen je na parceli od 372 m2. Sastoji se od prizemlja i kata te pomoćnog objekta. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com