- debeljak pala cijena

  • Za upit "debeljak pala cijena" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 218 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 680 m2
    • do 850 m2
    • 850 m2 (prosječna površina)
    • barem 850 m2
    • 1020 m2
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 134 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 80.600 € na 77.700 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 77.700 €, 597,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 80.600 €
18.04.2026 - 77.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 597 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 390.000 € na 350.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 350.000 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 420.000 €
26.02.2026 - 390.000 €
06.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Renovirana prizemnica s prostranom okućnicom Prodaje se renovirana prizemnica u mjesu Debeljak pokraj Zadra. Objekt tlocrtne površine 154 m2 izgrađen je na parceli od 1981 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, tri spavaće sobe i dvije....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 145.000 € na 126.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 126.000 €, 932,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 145.000 €
21.04.2026 - 126.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno u mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za izgradnju obiteljske kuće. Nalazi se u lijepom i tihom naselju s otvorenim pogledom na more, udaljeno svega oko 3 km od obale. Parcela je pravilnog oblika i ima dobar pristupni put, što omogućuje jednostavnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'debeljak pala cijena'
15.638 €
255.000 €
104.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 115.000 € na 110.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 110.500 €, 850,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 115.000 €
18.04.2026 - 110.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 850 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 103.000 € na 89.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 89.000 €, 660,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
21.04.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 92.400 € na 85.800 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 92.400 €
18.04.2026 - 85.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je 5 parcela površine 660 m² po cijeni od 140 €/m², kao i dodatnih 12 parcela....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 133.000 € na 115.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 115.000 €, 850,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 133.000 €
21.04.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.900 € na 121.200 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 121.200 €, 932,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 125.900 €
18.04.2026 - 121.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi su 5 parcela površine 932 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 13 parcela....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 174.600 € na 169.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 169.000 €, 1293,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 174.600 €
18.04.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je 3 parcela površine 1.293 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 15....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 202.000 € na 175.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 175.000 €, 1293,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 202.000 €
21.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 78.000 € na 68.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 68.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 78.000 €
21.04.2026 - 68.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 103.700 € na 99.900 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 99.900 €, 768,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 103.700 €
18.04.2026 - 99.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi su 3 parcele površine 768 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 15 parcela....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 129.240 € na 118.470 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 118.470 €, 1077,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 129.240 €
07.03.2026 - 118.470 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja se izuzetno građevinsko zemljište pravilnog oblika s odličnim lokalitetom i djelomičnim pogledom na more. Debeljak, mirno i uređeno naselje u sastavu općine Sukošan, svega 10 minuta od Zadra i 5 minuta vožnje do mora. Odlična povezanost brzom cestom čini ovu lokaciju idealnom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 138.000 € na 119.400 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 119.400 €, 885,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 138.000 €
21.04.2026 - 119.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 89.000 € na 79.800 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 79.800 €, 767,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 89.000 €
16.04.2026 - 79.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 767 m², smješteno u neposrednoj blizini centra Debeljaka, u mirnoj ulici Put Glavice, s vrlo dobrom dostupnošću svakodnevnim sadržajima (dućani, škola, autobusna postaja, sportski sadržaji). Zemljište je ravno i ima izravan kolni....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 92.400 € na 85.800 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 92.400 €
25.04.2026 - 85.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more, 660 m2 ? Debeljak, Sukošan Na prodaju je građevinsko zemljište površine 660 m², smješteno u mirnom i uređenom naselju Debeljak, unutar Općine Sukošan. Parcela se nalazi u izgrađenom dijelu građevinske zone, a zahvaljujući povišenom položaju....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 44.000 € na 40.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 49.999 €
21.03.2026 - 44.000 €
11.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je mobilna/montažna kućica koja se nalazi se u mjestu Debeljak.Površina mobilne kućice iznosi 37 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Kućica je rađena na principu montažne kuće: unutrašnji zid 7.5 cm, krov 14 cm GK ploča, pod 6.75,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 114.345 € na 104.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 104.000 €, 1089,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 114.345 €
09.04.2026 - 104.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište smješteno u neizgrađenom dijelu građevinskog područja u Debeljaku, nedaleko od Sukošana. Zemljište ima ukupno 1.089 m2 te je blago nepravilnog oblika, širine 24 m (mjereno u najužem dijelu zemljišta), širine 38 m (mjereno po srednjem dijelu zemljišta)te....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.