• GoHome Professional
debeljak do 10000 eura - GoHome
  • debeljak do 10000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - debeljak do 10000 eura

  • Za upit "debeljak do 10000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 9500 eura (malo jeftiniji)
    • 10000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DEBELJAK, 168.000 €, 1400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.bova.hr

Sukošan - Debeljak .

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 94.510 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.c21.hr

Zemljište, površine 727 m2, smješteno u Debeljaku, Sukošan, dostupno je za prodaju. Ova parcela predstavlja atraktivnu priliku zahvaljujući svojoj poziciji u Debeljaku, mirnom dijelu Sukošana, koji je poznat po povoljnom okruženju i mogućnostima za razvoj. Veličina zemljišta omogućuje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 80.600 € na 77.700 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 77.700 €, 597,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 80.600 €
18.04.2026 - 77.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 597 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 1.150.000 €, 200,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova unikatna moderna luksuzna vila svoje mjesto je pronašla u mirnom malom mjestu pored Zadra - Debeljaku. Locirana je daleko od svakodnevne vreve i prometa velikih gradova. Sa svih strana vile pruža se bogati panoramski pogled na zelene krajeve, brežuljke zatim more i otoke. Ova....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 210.000 €, 1664,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 1664 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji okruženo prirodom i zelenilom. Uz zemljište su priključci struje i vode, pravilnog je oblika i ovisnp o željama budućeg vlasnika može se parcelirati na dva ili tri gradilišta što vam osigurava brz povrat investicije.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 88.660 €, 806,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 806 m2, za koje je izrađen idejni projekt za gradnju kuće sa bazenom. Kuća može imati 3 stambene jedinice, 3 garažna parking mjesta i bazen. Kuća može imati 3 stambene jedinice, 3 garažna parking mjesta i bazen. Katnost: S+P+1. U suterenu su predviđena....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.c21.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK, LUKSUZ BEZ KOMPROMISA - VILA SA 3 STANA, BAZEN, SAUNA, KROVNA TERASA, DJEČJE IGRALIŠTE! U mirnom mjestu Debeljak iznad Sukošana smjestila se luksuzna rezidencija koja nije samo klasična nekretnina već lifestyle destinacija. Zamislite jutra i zalaske sunca na prostranoj....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 60.000 €, 728,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Debeljak - Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u Debeljaku. Ovo zemljište L oblika nudi idealnu kombinaciju tišine i prirodnog okruženja, pružajući vam priliku za stvaranje doma iz snova. Savršena lokacija za opuštajući životni....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 102.410 €, 931,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 931 m2, za koje je izrađen idejni projekt za gradnju kuće sa bazenom. Kuća može imati 3 stambene jedinice, 3 garažna parking mjesta i bazen. Katnost: S+P+1. U suterenu su predviđena 3 garažna mjesta, u prizemlju 2 stana i na katu 1 veći stan. Vanjski....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je 5 parcela površine 660 m² po cijeni od 140 €/m², kao i dodatnih 12 parcela....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • debeljak (291)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?